انتقام با اسید ، تجاوز به پسر جوان انگیزه این انتقام بود

به گزارش مجله جام جهان، پیمان به اسیدپاشی با انگیزه انتقام جویی اعتراف کرد و مدعی شد سیاوش مدتی قبل به او تعرض نموده بود و به همین دلیل با پاشیدن اسید روی صورت او دست به انتقام زده است.

انتقام با اسید ، تجاوز به پسر جوان انگیزه این انتقام بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه ایران، ساعت 12 شب 6 مرداد گزارش اسیدپاشی در خیابان وحدت اسلامی به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تیم تحقیق وارد عمل شده و با حضور در محل با بدن نیمه جان پسر جوانی روبه رو شدند که به شدت کتک خورده بود و در چند متری او نیز پسر جوان دیگری افتاده بود که از ناحیه چشم و صورت دچار سوختگی با اسید شده بود.

سیاوش (قربانی اسیدپاشی) و پسر جوان به بیمارستان منتقل شدند و تحت درمان نهاده شدند. پسر جوان که با اسید سوخته بود پیمان را عامل اسیدپاشی معرفی کرد بنابراین وقتی پیمان حالش بهبود پیدا کرد از سوی پلیس تحت بازپرسی نهاده شد.

پیمان در تحقیقات اولیه به اسیدپاشی با انگیزه انتقام جویی اعتراف کرد و مدعی شد سیاوش مدتی قبل به او تعرض نموده بود و به همین دلیل دست به انتقام زده است.

پیمان گفت: عمه ام یک خانه قدیمی دارد که زیرزمین آن را به مردی معروف به عمو شاهرخ اجاره داده بود. این مرد آنجا را تبدیل به لابراتوار ساخت شیشه نموده بود و ماده مخدر فراوری می کرد تا به مشتریانش بفروشد. من هم به خانه عمه ام رفت وآمد زیادی داشتم و هر ازگاهی هم به زیرزمین می رفتم تا عمو شاهرخ را ببینم.

مرد بدی نبود به درددل های من گوش می کرد. من بچه طلاقم و پدر و مادرم سال ها قبل از یکدیگر جدا شده اند. گاهی پیش مادرم می روم و گاهی پدرم. البته عمه ام را هم خیلی دوست دارم و مدام به دیدنش می رفتم.

در پاتوق عمو شاهرخ بود که با سیاوش (قربانی اسیدپاشی) آشنا شدم. من در همین زیرزمین معتاد شدم. او هم برای مصرف مواد به پاتوق می آمد که یک روز نقشه شومش را اجرا کرد.

او به من تجاوز و تهدیدم کرد که اگر راز این ماجرا را فاش کنم و یا پیش کسی حرفی بزنم مرا می کشد و جسدم را می سوزاند. من وقتی ده ساله بودم نیز از سوی یک پسر جوان مورد تعرض نهاده شدم و همواره کینه او را در دل داشتم اما آن موقع چون کوچک بودم نمی توانستم انتقام بگیرم.

این عقده در دلم مانده بود تا این که وقتی سیاوش مرا آزار داد تصمیم گرفتم با اسید از او انتقام بگیرم. وقتی اسید را روی سیاوش ریختم دوستانش که آنجا بودند آنقدر مرا کتک زدند که داشتم می مردم.

با اعتراف به اسیدپاشی، متهم جوان به دستور بازپرس ساسان غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد تا اظهارات او در مورد ادعای تعرض آنالیز گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 687

به "انتقام با اسید ، تجاوز به پسر جوان انگیزه این انتقام بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام با اسید ، تجاوز به پسر جوان انگیزه این انتقام بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید