جام حذفی فوتبال، دیدار پیکان ، استقلال به وقت اضافه رفت

به گزارش مجله جام جهان، دیدار دو تیم پیکان و استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در انتها 90 دقیقه به وقت های اضافه کشیده شد.

جام حذفی فوتبال، دیدار پیکان ، استقلال به وقت اضافه رفت

به گزارش خبرنگاران، دیدار تیم های پیکان و استقلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی از ساعت 17 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه پاس قوامین آغاز شد که در انتها 90 دقیقه به نتیجه تساوی بدون گل انجامید تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

ترکیب پیکان: فرهاد مجدکرمانشاهی، امیرحسین جدی (38 - دانیال جهانبخش)، سامان فلاح، اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی، محمدعلی فرامرزی، محمدجواد آزاده، ایمان اکبری، مجتبی حقدوست، محمدحسین فلاح و غلامرضا ثابت ایمانی.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی (73 - جعفر سلمانی)، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، وریا غفوری (73 - ارسلان مطهری)، کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده و آرمان رمضانی (46 - رودی ژستد).

داور: بیژن حیدری

نیمه اول

دقیقه 12: نفوذ استقلالی ها به عمق دفاع پیکان فرصتی را برای آرمان رمضانی فراهم کرد که ضربه این بازیکن به مدافعان برخورد تا موقعیت از دست برود.

دقیقه 22: اسماعیل بابایی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 26: محمدحسین فلاح پس از عبور توپ از میان پاهای وریا غفوری وارد محوطه جریمه استقلال شد که ضربه او با حضور به موقع سیاوش یزدانی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 30: استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال مهدی مهدی پور و ضربه سر محمد دانشگر، موقعیتی را برای این تیم ایجاد کرد و در نهایت توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 31: مجتبی حقدوست از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال داشت که تعلل سیاوش یزدانی در دفع توپ، موقعیتی را برای محمدحسین فلاح ایجاد کرد که علیرضا رضایی در آستانه تبدیل این موقعیت به گل، مانع از باز شدن دروازه اش شد.

دقیقه 40: مهدی مهدی پور از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 44: کرنر ارسالی محمدجواد آزاده روی دروازه استقلال با ضربه سر محمدعلی فرامرزی همراه شد که رضایی توپ را بار دیگر به کرنر فرستاد.

دقیقه 45: بار دیگر کرنر به شکلی خطرناک روی دروازه استقلال ارسال شد که این بار ضربه سر ابراهیم صالحی از کنار دروازه راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه 54: پیکانی ها ارسالی روی دروازه استقلال داشتند که ضربه سر محمدحسین فلاح با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه رضایی عبور کرد.

دقیقه 55: سانتر ارسالی بازیکنان پیکان این بار از سمت چپ را رضایی مشت کرد که در ادامه شوت دانیال جهانبخش از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 57: نفوذ به عمق دفاع استقلال مجتبی حقدوست را در موقعیت تک به تک با علیرضا رضایی قرار داد که دروازه بان استقلال پیروز به دفع توپ شد تا موقعیت خوب پیکانی ها از دست برود.

دقیقه 63: زبیر نیک نفس در محوطه جریمه پیکان اقدام به شوتزنی به سمت دروازه استقلال کرد که فرهاد مجد کرمانشاهی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 67: غلامرضا ثابت ایمانی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 76: سامان فلاح قصد داشت مقابل دروازه استقلال با یک ضربه قیچی برگردان دروازه این تیم را تهدید کند که پس از برخورد ضربه پای او به صورت محمد دانشگر، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 82: زبیر نیک نفس با حرکتی به سمت دروازه پیکان اقدام به شوتزنی کرد که ضربه این بازیکن به اوت رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1574

به "جام حذفی فوتبال، دیدار پیکان ، استقلال به وقت اضافه رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام حذفی فوتبال، دیدار پیکان ، استقلال به وقت اضافه رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید