خبرنگاران وقوع 2 تصادف در اصفهان 14 مصدوم داشت

به گزارش مجله جام جهان، اصفهان - خبرنگاران - مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: 2 فقره سانحه رانندگی در روز شنبه در اصفهان 14 مصدوم برجا گذاشت.

خبرنگاران وقوع 2 تصادف در اصفهان 14 مصدوم داشت

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

غفور راستین در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: در یکی از این حوادث که ساعت 11 و 32 دقیقه امروز رخ داد یک دستگاه پراید با پژو روآ در چادگان برخورد کرد که هشت نفر مصدوم داشت.

وی اضافه کرد: مصدومان این حادثه هشت نفر زن و مرد بودند که توسط سه واحد امدادی به مرکز درمانی بوعلی چادگان انتقال یافتند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان اظهارداشت: در سانحه رانندگی دیگر در ساعت 11 و 52 دقیقه بین پراید و خاور در جاده اژیه - اصفهان، 6 مصدوم داشت که مصدومان آن شامل 2 مرد18 و 50 ساله سه زن 16 و 24 و 40ساله و یک دختر 9ساله با استفاده از 2 واحد امدادی به بیمارستانهای فارابی و امین اصفهان منتقل شدند.

استان اصفهان دارای 154 پایگاه اورژانس است که 75 پایگاه جاده ای و 78 مورد آن شهری است و یک پایگاه دیگر نیز به صورت هوایی به امدادرسانی مشغول است.

نیروهای امدادی این نهاد از شرق و غرب و از شمال تا جنوب استان اصفهان حتی دور افتاده ترین مناطق را زیر پوشش خود قرار داده اند.

در جاده های استان اصفهان بطور میانگین در هر 40 کیلومتر یک امداد پایگاه امداد جاده ای وجود دارد و برای هر 50 هزار نفر یک پایگاه اورژانس مستقر شده است حتی شمال اصفهان شامل مناطق شاهین شهر و دولت آباد دربرگیری اورژانس خیلی بهتر است.

میزان زمان رسیدن اورژانس بر سر حوادث جاده ای بین 14 تا 15 دقیقه است و می توان گفت که به طور میانگین این عدد در سراسر استان اصفهان رعایت می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 801

به "خبرنگاران وقوع 2 تصادف در اصفهان 14 مصدوم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وقوع 2 تصادف در اصفهان 14 مصدوم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید