ماجرای مرگ یک نوزاد در بیمارستان امام سجاد یاسوج

به گزارش مجله جام جهان، نوزاد 29 هفته ای در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج به دلایل نامعلومی دچار سوختگی 20 درصد شد و علی رغم اقدامات متعدد درمانی برای نجات وی صبح امروز 15 آبان ماه درگذشت.

ماجرای مرگ یک نوزاد در بیمارستان امام سجاد یاسوج

به گزارش مجله جام جهان به نقل از ایرنا، بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده این نوزاد 29 هفته ای در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج، به سبب نارس بودن به مدت 63 روز بستری بوده که شب گذشته متعاقب استفاده از دستگاه بخور دچار سوختگی شده و پس از آن درگذشت.

امروز چهارشنبه کمیته آنالیز و تحلیل دلایل مرگ نوزاد یاسوجی در بیمارستان امام سجاد(ع) برای یافتن علت دقیق این واقعه تشکیل شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تشریح جزئیات درمان این نوزاد، گفت: هم اینک کمیته آنالیز دلیل مرگ این نوزاد تشکیل شده است.

غلام عباس سبز اضافه نمود: این نوزاد به صورت نارس یعنی در زمان 29 هفته ای به جهان آمد که از همان روز اول درمان وی در بیمارستان امام سجاد(ع) شروع شد.

وی بیان نمود: این نوزاد نارس 63 روز در بیمارستان بستری بوده و مراحل درمان وی انجام می شد، این بیمار دچار مسائل متعدد بوده است.

سبز مطرح کرد: این بیمار شب گذشته متعاقب استفاده از دستگاه بخور (دستگاه حرارتی و گرم کننده) دچار سوختگی حدود 20 درصد شده و علی رغم اقدامات متعدد درمانی صبح امروز درگذشت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: به محض وقوع این رویداد به دستور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کمیته آنالیز دلایل مرگ این نوزاد تشکیل و از شب گذشته تاکنون چندین جلسه در این راستا برگزار شده و رسیدگی به موضوع به جد در دستور کار است.

وی ابراز داشت: با کسانی که در موضوع قصور داشته اند، بدون هیچ گونه اغماضی برخورد قانونی و قاطع می گردد و در این زمینه تعارفی با کسی نداریم و جزئیات بعد از آنالیز کامل و دقیق در صورت احتیاج اطلاع رسانی می گردد.

خدمات رسانی دربیمارستان امام سجاد یاسوج (ع) همیشه از سوی مردم با انتقادهایی رو به رو بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 112

به "ماجرای مرگ یک نوزاد در بیمارستان امام سجاد یاسوج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مرگ یک نوزاد در بیمارستان امام سجاد یاسوج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید