کاهش تصدی گری با ارتقاء تقسیمات سیاسی و تفویض اختیارات

به گزارش مجله جام جهان، استاندار فارس با اشاره به ارتقای فرمانداری مرودشت به فرمانداری ویژه این اقدام را تصمیمی ملی دانست گفت: هر گونه ارتقای سطح تقسیمات سیاسی و تفویض اختیارات به دستگاه های اجرایی، کاهش تصدی گری و تمرکز زدایی را در پی خواهد داشت و سبب تسریع در انجام امور و رفع مسائل می شود.

کاهش تصدی گری با ارتقاء تقسیمات سیاسی و تفویض اختیارات

به گزارش مجله جام جهان، عنایت الله رحیمی پنج شنبه 18 مهر در شورای اداری شهرستان مرودشت که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار گشت، با بیان اینکه به رغم تلاش ها و اقدامات اجرا شده، مسائل و تنگناهایی وجود دارد و مردم تحت فشارهایی در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی هستند، بیان کرد: دولت نهایت تلاش خود را به منظور کاستن از این فشارها و رفع مسائل به کار گرفته است.

وی با یادآوری اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در سطح ملی و استانی اجرا شده، اظهار کرد: کشور در حال حاضر با جنگی تمام عیار روبه رو است که بی تردید با مقاومت مردم شریف ایران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی از این گردنه تاریخ نیز عبور خواهد کرد.

استاندار فارس بیان نمود: مردم فهیم اندیشمند و متمدن مرودشت نیز به خوبی می دانند که کوچکترین اقدامات عمرانی با بیشترین زحمات به ثمر می رسد.

رحیمی گفت: به رغم اینکه دولت در تامین اعتبار پروژه های عمرانی و توسعه اقتصادی اقدامات مبتکرانه ای انجام داده اما همچنان فراز و نشیب هایی در این جهت وجود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 31

به "کاهش تصدی گری با ارتقاء تقسیمات سیاسی و تفویض اختیارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش تصدی گری با ارتقاء تقسیمات سیاسی و تفویض اختیارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید