تعبیر خواب باتری (باطری)

به گزارش مجله جام جهان، با تعبیر خواب باطری، دیدن باتری در خواب، تعبیر خواب خراب شدن باتری و تعبیر خواب دادن باتری به دیگران همراه ما باشید.

تعبیر خواب باتری (باطری)

سرویس سرگرمی - دیدن باتری (باطری) در خواب نشانه این است که شما به نیرو و کمک دیگران احتیاجمند هستید ولی این کمک را از دیگران درخواست نمی کنید.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب باتری

آنلی بیتون می گوید: دیدن باتری در خواب، نشانه آن است که از معاملات مساعد منافعی به دست خواهید آورد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: باتری یا قوه منبعی است از الکتریسیته ساکن که برای به کارگیری دستگاه های الکتریکی یا در اتومبیل مصرف می کنیم. همان طور که از نامش برمی آید قوه است و در خواب نیز احتیاج شما به نیرویی خارج از وجود خودتان به شکل قوه شکل می گیرد. اگر ببینید باتری یا قوه ای از دیگری گرفتید خواب شما می گوید به کمک دیگران احتیاجمندید اما به روی خود نمی آورید و غرورتان اجازه ابراز این احتیاج به کمک را نمی دهد.

تعبیر خواب دادن باتری به دیگران

مطیعی تهرانی گوید: چنانچه ببینید که کسی از شما باتری گرفت، یک آدم مجهول به کمک شما احتیاجمند خواهد شد که معلوم نیست بتوانید برای او مفید واقع شوید زیرا همیشه تصور ما در مورد خودمان مثبت است.

تعبیر خواب خراب شدن باتری

منوچهر مطیعی می گوید: اگر دیدید که باتری اتومبیل شما سوراخ شده یا برق نمی دهد گویای ضعف نیروی شماست و اگر باتری را ترمیم کردید به جبران ضعف خود توفیق خواهید یافت. به هر حال باتری و قوه نماینده قدرت های خارج از وجود و شخصیت ما هستند و اندازه آن ها به اندازه باتری و قوه ای که در خواب می بینید بستگی دارد. قوه و باتری کوچک کمک مختصر است و باتری عظیم کمک مؤثر و عظیم.

منبع: setare.com
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 767

به "تعبیر خواب باتری (باطری)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب باتری (باطری)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید