مقالات گردشگری

بهترین شهرهای آبی دنیا

هر از چند گاهی باید از زمین جدا شده و دل به آب ها زد. برای این کار باید به شهرهایی که از رودخانه یا دریا بهره می برند، سفر کرد. همراه خبرنگاران باشید.

11 آذر 1398

طراحی بالن فضایی سبک با قابلیت افزایش ارتفاع

رحیم احسانی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برنامه ریزی اجرا شده برای ارتقا بالن های فضایی در کشور، گفت: ما در سال 97 نسل جدیدی از بالن های فضایی را که می توانست محموله ای تا وزن 300 کیلوگرم را حمل کند، آماده و تست کردیم که این بالن با نام بام 300 هم اکنون...

10 آذر 1398

میزبان بزرگترین رویداد قایقرانی کشور هستیم، از جیب خرج می کنیم!

مهدی زارعی در رابطه با این رقابتها به خبرنگاران گفت: ما قبل از این هم سه دوره فستیوال قایقرانی را در شهرمان برگزار کردیم اما این بار قصد داشتیم این رقابتها را گسترش دهیم و برای چهارمین بار آن را به شکل بین المللی درآوریم. تلاش کردیم که کشورهای مختلفی به...

7 آذر 1398

معاون سیاسی وزیر خارجه ژاپن عصر امروز با ظریف دیدار می نماید

تاکئو موری معاون سیاسی وزارت خارجه ژاپن عصر امروز (چهارشنبه) با وزیر امور خارجه ایران دیدار می نماید.

6 آذر 1398

ایجاد مرکز منطقه ای درمان مواد مخدر در ایران

سفیر و نماینده دائم ایران در وین، گفت مرکز منطقه ای درمان مواد مخدر به زودی در ایران و با همکاری دفتر مقابله با جرم و موادمخدر سازمان ملل ایجاد می شود.

4 آذر 1398

وقتی سود میلیونی ایرلاین ها در جا ماندن زائران اربعین است

بعضی ایرلاین ها که با جاماندن زایران اربعین از پروازهای بازگشت، معادله ای دوسر برد برای خود متصور هستند، ترجیح می دهند کمترین حمایتی برای رسیدن مسافران پای پرواز انجام ندهند.

2 آذر 1398

خبرنگار آمریکایی: این رسوایی از کنترل ترامپ خارج است

ایرنا نوشت:خبرنگار نشریه آمریکایی آتلانتیک معتقد است رسوایی پرونده اوکراین اکنون جدی تر شده و ابعاد گسترده تری یافته و دیگر دونالد ترامپ قادر به کنترل آن نیست.

22 آبان 1398

خشم مسکو از بازپرسی اف بی آی از نماینده دومای روسیه

سفارت روسیه در آمریکا نامه ای را در اعتراض به اقدام مأموران اف بی آی در بازپرسی از یکی از نمایندگان دومای روسیه در فرودگاه نیویورک، به وزارت خارجه آمریکا ارسال کرد.

20 آبان 1398

خانتوک، شام سنتی در چیانگ مای

شام خانتوکدر سفر به شمال تایلند و چیانگ مای یکی از بهترین بخش های سفرتان امتحان شام سنتی خانتوک است، شامی خوشمزه که در مراسمی ویژه خورده می گردد و در آن تاریخ، فرهنگ و غذای شمال تایلند را تجربه می کنید. خبرنگاران را همراهی کنید تا با شام خانتوک بیشتر آشنا...

20 آبان 1398