احداث هتل آپارتمان در همدان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد

به گزارش مجله جام جهان، رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر همدان با بیان اینکه احداث هتل آپارتمان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد گفت: سرمایه گذاری تنها هزینه کردن نیست بلکه حمایت از سرمایه گذار به نوعی سرمایه گذاری است.

احداث هتل آپارتمان در همدان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد

جهت دریافت خدمات آلاچیق پارچه ای با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران از همدان، محمد تبریزی ظهر امروز در جلسه کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: سرمایه گذاری این نیست که مدیریت شهری هزینه کند بلکه حمایت از سرمایه گذاران به دنبال خود رونق سرمایه گذاری اقتصادی را به دنبال دارد و فعالان اقتصادی بیشتر مشتاق به سرمایه گذاری می شوند.

وی با اشاره به اینکه اگر سرمایه گذار توسط مسئولان مورد حمایت قرار گیرد این خود بسیاری از مسائل حوزه سرمایه گذاری را حل می نماید، اضافه نمود: همدان ظرفیت احداث هتل های چند ستاره، هتل آپارتمان و مهمانپذیر را دارد و باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام داد.

تبریزی توضیح داد: با توجه به اینکه همه اقشار جامعه از بضاعت اقتصادی خوبی برخوردار نیستند بر این اساس می طلبد سرمایه گذاران در حوزه ساخت هتل آپارتمان یا مهمانپذیر وارد شوند و حمایت از اینگونه سرمایه گذاری ها و ترویج آن یاری شایانی در ساماندهی کارتن به دست ها و مراکز اقامتی غیرمجاز خواهد داشت.

رضا میرزایی رئیس شورای اسلامی شهر همدان هم با اشاره به سیاست شورا و شهرداری در دادن امتیازات ویژه به پروژه های احداث هتل های 5 یا 4 ستاره در شهر همدان گفت: ارائه امتیاز و تخفیفات ویژه به پروژه ساخت مهمانپذیر و هتل آپارتمان نیز اقدام ارزشمند و لازم است.

رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به مراجعه بالای سرمایه گذاران برای احداث هتل آپارتمان و مهمانپذیر، بیان نمود: با توجه به آسیب های اجتماعی از وجود کارتن به دست ها، مسافران با خاطره تلخی از همدان خارج می شوند.

حمید رضا طبی شادمان با بیان اینکه شورا و شهرداری از سرمایه گذاران در ساخت هتل آپارتمان و مهمانپذیر حمایت می نماید، اضافه نمود: باید این سرمایه گذاران مورد حمایت ویژه قرار گیرند تا شاهد ایجاد اشتغال پایدار و توسعه گردشگری در همدان باشیم.

علی رضایی عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه گفت: در حال حاضر احتیاج شهر همدان به احداث مهمانپذیر در کنار هتل های 5 ستاره لازم است چراکه همه اقشار جامعه توانایی استفاده از هتل ها را به دلیل درآمد کم ندارند.

سید مصطفی رسولی شهردار همدان نیز اقدام کمیسیون اقتصاد سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر را ارزشمند دانست و گفت: طبق تاکیدات و مصوبات این کمیسیون در زمینه ترویج سرمایه گذاری و رونق این بخش اقداماتی صورت گرفت .

منبع: تسنیم
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 419

به "احداث هتل آپارتمان در همدان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث هتل آپارتمان در همدان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید