اعلام زمان دیدارهای تیم ملی در انتخابی جام جهانی 2022

به گزارش مجله جام جهان، نشست سرمربی تیم ملی ایران و رئیس دپارتمان تیم های ملی با رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار و زمان دیدارهای گروه C معین شد.

اعلام زمان دیدارهای تیم ملی در انتخابی جام جهانی 2022

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی و مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های با شین من گیل، رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون، عوض بیک، مسئول مسابقات کمیته مسابقات و پاول عضو کمیته مسابقات امروز به شکل برخط برگزار گردید.

مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره این نشست گفت: در این نشست نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران بر میزبانی رقابت ها به شکل رفت و برگشت تأکید داشتند و بر حق فوتبال ایران مبنی بر بهره مند شدن از ظرفیت میزبانی در سه مسابقه دور برگشت تصریح کردند. در نهایت، با توجه به همه گیری و افزایش شیوع کرونا در سطح دنیا و تأکید کنفدراسیون مبنی بر سلامت مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران مسابقات و مباحث مختلف اجرا شده درباره ادامه برگزاری رقابت های انتخاباتی جام دنیای 2022 قطر، در نهایت مقرر شد این مسابقات به احتمال بسیار زیاد به صورت متمرکز به میزبانی یکی از تیم های گروه C برگزار گردد و در صورت عدم وجود میزبان از سوی تیم های حاضر در این گروه مسابقات در کشور بی طرف به انجام برسد.

وی ادامه داد: نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا با سایر گروه های شرکت کننده فردا به انتها می رسد و نتیجه آن به صورت رسمی به فدراسیون ها اعلام خواهد شد.

رئیس دپارتمان تیم های ملی درباره زمان برگزاری مسابقات گفت: بر این اساس و مطابق برنامه ریزی جدید، تیم ملی روز 3 ژوئن (13 خرداد) تیم ملی مقابل هنک کنگ، 7 ژوئن (17 خرداد) مقابل بحرین، 11 ژوئن (21 خرداد) در برابر کامبوج و در نهایت روز 15 ژوئن (25 خرداد) در برابر عراق قرار خواهد گرفت.

خراطی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده، ورود تیم ها به کشور میزبان 31 ماه می امسال میلادی (10 خردادماه 1400) و خروج آنها هم 16 ژوئن (26 خرداد) خواهد بود و بنابراین مدت زمان برگزاری مسابقات 17 روز معین شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1114

به "اعلام زمان دیدارهای تیم ملی در انتخابی جام جهانی 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان دیدارهای تیم ملی در انتخابی جام جهانی 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید