تداوم فرایند صعودی شیوع کرونا در مازندران

به گزارش مجله جام جهان، خبرنگاران/مازندران فرایند صعودی شیوع ویروس کرونا در مازندران کماکان ادامه دارد و با بستری شدن 61 بیمار تازه، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی این استان به 389 نفر رسید.

تداوم فرایند صعودی شیوع کرونا در مازندران

سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه، اظهار کرد: 24 ساعت گذشته تعداد 52 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی توضیح داد: در همین مدت تعداد 48 نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل فرایند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت: هم اکنون 303 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد 70 نفر هم با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

از سوی دیگر، بر اساس اعلام روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، در حال حاضر 86 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بر این اساس، در 24 ساعت گذشته 9 بیمار نو بستری و 7 بیمار هم ترخیص شدند. 13 بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگاران، در حال حاضر 389 بیمار مبتلا به کووید 19 و یا مشکوک به ویروس کرونا در مراکز درمانی زیرنظر دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1391

به "تداوم فرایند صعودی شیوع کرونا در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم فرایند صعودی شیوع کرونا در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید