واکنش خزعلی به ویدئوی دستگیری یک زن از طریق مامور یگان ویژه

به گزارش مجله جام جهان، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از پیگیری ویدئوی منتشره درباره رفتار ماموران یگان ویژه هنگام دستگیری یک زن خبر داد و گفت: از مسولین فراجا خواسته ام گزارشی از علل حادثه و کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی به معاونت ارسال کنند.

واکنش خزعلی به ویدئوی دستگیری یک زن از طریق مامور یگان ویژه

انسیه خزعلی در گفت وگو با ایسنا گفت: در زادروز میلاد رسول رحمت قرار داریم، کسی که کرامت زن را نهادینه کرد و رفتارهای بی نظیر ایشان با همسر، دختر و زنان عصر وحی الگو و بی نظیر است، در تعامل با زنان در ایران اسلامی نیز بی احترامی از هیچ گروه یا سازمانی پذیرفتنی نیست.

وی با بیان اینکه فراجا همیشه حامی مال و ناموس مردم بوده است، اضافه کرد: پیگیر حقوق بانوان و حفظ کرامت آنها هستیم، از مسولین فراجا خواسته ام گزارشی از علل حادثه و کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی به معاونت ارسال کنند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده بر این نکته نیز تاکید کرد که بی شک اگر خطایی روی داده باشد، باید با مامور خاطی برخورد شود، قطعا معاونت ریاست جمهوری در امور زنان با همکاری مراجع انتظامی ورود کرده و به منظور دفاع از حرمت و کرامت زنان پیگیر خواهد بود.

خزعلی این را هم گفت که این امر نباید به کلیت نیرویی که مدافع امنیت کشور است و دلسوزانه از جان و ناموس مردم دفاع می کند خدشه وارد کند.

در پی انتشار ویدئوی مذکور ، مرکز اطلاع رسانی پلیس مرکز نیز در اطلاعیه ای گفت که دستور ویژه ای مبنی بر رسیدگی به این موضوع از سوی سلسله مراتب فرماندهی صادر شده است و پلیس ضمن اقدام در خصوص تامین امنیت شهروندان خود را مکلف به پاسخگویی می داند و رفتارهای خارج از ضوابط و مقررات را به هیچ وجه تایید نمی کند و در صورت وقوع هرگونه تخلف برابر قوانین و مقررات با متخلفان برخورد خواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مهر 1401 بروزرسانی: 23 مهر 1401 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1696

به "واکنش خزعلی به ویدئوی دستگیری یک زن از طریق مامور یگان ویژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش خزعلی به ویدئوی دستگیری یک زن از طریق مامور یگان ویژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید