کار پست جنجالی به شکایت رسمی به AFC رسید، اقدام پرسپولیس برای لایحه دفاعی

به گزارش مجله جام جهان، باشگاه گوا و فدراسیون فوتبال هند از باشگاه پرسپولیس به AFC شکایت رسمی کردند.

کار پست جنجالی به شکایت رسمی به AFC رسید، اقدام پرسپولیس برای لایحه دفاعی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حدود یک هفته قبل باشگاه گوا و فدراسیون فوتبال هند به دلیل انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامی باشگاه پرسپولیس که از دیدگاه آن ها توهین به مردم هند تلقی می شد از طرف ایرانی به AFC شکایت کرد.

شکایت رسمی هندی ها یکی دو روز قبل به باشگاه پرسپولیس رسید و در نتیجه تیم حقوقی این باشگاه کوشش های خود را برای ارائه لایحه دفاعی با همکاری یک وکیل بین المللی شروع نموده است. این لایحه در روز های آینده به AFC ارسال خواهد شد.

البته باشگاه پرسپولیس به عناوین مختلف بابت این پست جنجالی از مسئولان فدراسیون هند و باشگاه گوا عذرخواهی کردند، اما با این حال هندی ها برای دفاع از حیثیت خود کوتاه نیامدند.

جالب است که مسئولان باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه درگاه های ارتباطی و اطلاع رسانی رسمی این باشگاه را در اختیار ندارند و آن ها زیر نظر تیم رسانه ای کارگزار رسمی آن ها اداره می گردد مسئولیت این ماجرا را به آن ها واگذار نموده اند. هر چند که در کنفدراسیون آسیا مسائل داخلی در پرسپولیس مهم نیست و آنچه اهمیت دارد این است که پست مذکور در صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شده است و به تبع این باشگاه است که باید جوابگوی این رفتار نسنجیده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1165

به "کار پست جنجالی به شکایت رسمی به AFC رسید، اقدام پرسپولیس برای لایحه دفاعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار پست جنجالی به شکایت رسمی به AFC رسید، اقدام پرسپولیس برای لایحه دفاعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید