اخبار سیاسی

سفر به نیوزلند ؛ گشتی در لوکیشن فیلم ارباب حلقه ها

گزارش لوکس تهران از لاکچری گردی در نیوزلند ؛ سرزمین ابرهای کشیده

11 خرداد 1399

آزمون استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی به تعویق افتاد

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از به تعویق افتادن آزمون استخدام آموزش دهندگان مشمول تبصره 10 ماده 17 قانون داد.

10 خرداد 1399

نشانه های کمبود غذا و دارو در یونان

خبرنگاران: در حالی که نخست وزیر یونان در کوشش است تا مردم را به دادن رأی منفی در همه پرسی طرح پیشنهادی وام دهندگان بین المللی تشویق کند، گزارش هایی از کمبود داروهای حیایتی و مواد غذایی در نقاط مختلف این کشور منتشر شده است.

9 خرداد 1399

صالحی امیری: ارز مورد نیاز در گاوصندوق کمیته است

صالحی امیری دست به کار می شود و به توجه به اتفاق هایی که در حوالی المپیک افتاده، نشست خبری به صورت ویدئو کنفرانس ترتیب می دهد.

8 خرداد 1399

کرونا تمام نمی شود اگر...

سی و ششمین روز ماجرای کرونا در کشور و پس از سخت گیری های جدی برای درخانه ماندن مردم، به یک باره خیابان ها به ویژه در معابر پایتخت مملو از خودرو می شود.

6 خرداد 1399

ضریب سرایت کرونا در استان سمنان چقدر است؟

خبرنگاران/سمنان به گفته وزیر مشخص استان سمنان در ستاد مقابله با کرونا، هر فرد مبتلای کرونایی در شهرستان های تحت پوشش علوم پزشکی سمنان 1.3 و هر کرونایی در دو شهرستان تحت پوشش علوم پزشکی شاهرود 1.26 نفر را مبتلا نموده است.

4 خرداد 1399

خبرنگاران ممنوعیت هرگونه اجتماع رسمی و غیررسمی در قزوین

قزوین - خبرنگاران - ممنوعیت هرگونه اجتماع رسمی و غیررسمی در قزوین با هدف مقابله و پیشگیری از کرونا تا 20 فروردین ماه امسال ادامه دارد.

3 خرداد 1399

سازمان اتوبوس رانی تا 17 فروردین تعطیل است

معاونت فنی، عمران و حمل و نقل شهرداری گفت: بر اساس تصمیمات شورای شهر و شهرداری خدمات اتوبوس رانی مشهد تا 17 فروردین تعطیل است.

2 خرداد 1399

توزیع بسته های حمایتی در بین کارگران روزمزد

تبعات مالی کرونا و راهکارهای جهش فراوری در پنجمین جلسه کمیسیون ویژه حمایت از فراوری ملی مجلس آنالیز شد.

1 خرداد 1399

خبرنگاران نویسنده فارن پالیسی:تحریم ها آبروی آمریکا را به خطر انداخته است

نیویورک- خبرنگاران- ستون نویس تارنمای فارن پالیسی این فاکس فشار داخلی و بین المللی را در پس نامه نگاری نمایندگان کنگره آمریکا به کاخ سفید برای تعلیق تحریم های ایران دانست و گفت: تحریم ها آبروی آمریکا را در جهان به خطر انداخته است.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران یونسکو : کشورها اطلاعات کرونا را به اشتراک بگذارند

تهران- خبرنگاران- سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) از کشورهای دنیا خواست تا اطلاعات ویروس کرونا را به اشتراک بگذارند.

31 اردیبهشت 1399

نخست وزیر کانادا به طرح های لغو قرنطینه کرونایی هشدارداد

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا با شروع بازگشایی مدارس و فعالیت های تجاری در استان کِبِک درباره اجرای زودهنگام طرح های برطرف قرنطینه در این استان به ویژه در شهر مونترال ابراز نگرانی کرد و درباره موج دوم کرونا هشدار داد.

26 اردیبهشت 1399

احداث هتل آپارتمان در همدان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر همدان با بیان اینکه احداث هتل آپارتمان در اولویت سرمایه گذاران قرار گیرد گفت: سرمایه گذاری تنها هزینه کردن نیست بلکه حمایت از سرمایه گذار به نوعی سرمایه گذاری است.

23 اردیبهشت 1399

ترخیص تجهیزات مورد احتیاج برای مقابله با کرونا تسریع گردد

حسن روحانی، رئیس جمهوری در تماس تلفنی با وزیر اقتصاد سرعت بخشیدن و تسهیل واردات و ترخیص کالاهای مقابله با بیماری کرونا را مورد تأکید قرار داد.

22 اردیبهشت 1399

هیچ مورد ابتلا به کرونا در سوریه ثبت نشده است

وزیر بهداشت سوریه تاکید کرد که تا به امروز در این کشور هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا ثبت نشده است.

19 اردیبهشت 1399

لرزه بر اندام آپارتمان هایی که با زد و بند ساخته می شوند!

متاسفانه در حوزه پیمانکاری اختیارها واهرم هایی به دستگاه های اجرایی داده شده است که از آنها استفاده نمی گردد و این امر موجب عدم بهره وری بهینه از امکانات می گردد.

19 اردیبهشت 1399

هنوز نصف پزشکان از کارتخوان فراری هستند!

درحالیکه طبق قانون مالیات های مستقیم از ابتدای مهر امسال، فعالان حوزه درمان به نصب و استفاده از سامانه فروش ملزم شدند، طبق آخرین اعلام سازمان امور مالیاتی، طی شش ماهه دوم سال فقط 50 درصد پزشکان در سامانه پایانه فروشگاهی ثبت نام کرده اند و عملکرد 50 درصد...

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 101 زندانی ایرانی در گرجستان تحویل مقامات قضایی کشور می شوند

تهران - خبرنگاران - با کوشش های وزارت امور خارجه و در چارچوب توافق با دولت گرجستان، 101 زندانی ایرانی در فرودگاه ارومیه تا ساعاتی دیگر تحویل مقام های قضایی جمهوری اسلامی ایران می شوند.

17 اردیبهشت 1399

اتحادیه اروپا محدودیت تازه ای وضع کرد

فارس نوشت: رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا عصر دوشنبه اطلاع داد که کشورهای غیر عضو شنگن با محدودیت 30 روزه سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا روبرو خواهند شد.

15 اردیبهشت 1399

واکنش تند جامعه المصطفی به اظهارات مولوی عبدالحمید درباره منشاء کرونا در ایران، شستشوی مغزی و طلاب چینی

جامعه المصطفی العالمیه با صدور اطلاعیه ای به سخنان اخیر مولوی عبدالحمید و نسبت دادن شیوع ویروس کرونا در ایران به طلاب چینی این جامعه، واکنش نشان داد و به استناد او به ادعاهای رسانه های معاند انتقاد کرد.

14 اردیبهشت 1399
تعداد: (117)