اخبار سیاسی

سفر وزیر آموزش و پرورش به قاهره برای حضور در کنفرانس آیسسکو

وزیر آموزش و پرورش برای حضور در کنفرانس عمومی آیسسکو به قاهره سفر کرد.

25 دی 1400

آرزوی کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس محقق شد

پویش نذر آرزوها، این بار هم با توسعه فعالیت های داوطلبانه، رویای یک کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس را به واقعیت رسانده و راهی مشهد مقدس شد.

17 دی 1400

تور مالزی: صباح الخالد الصباح مامور تشکیل کابینه کویت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری کویت، مشعل الاحمد الجابر الصباح ولیعهد کویت به نیابت از امیر این کشور حکم تشکیل دولت تازه به ریاست صباح الخالد الحمد الصباح را صادر کرد.

13 دی 1400

تور ارزان هند: مدیریت حساب توئیتر نخست وزیر هند از کنترل خارج شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، این رویداد به توئیتر گزارش شد و حساب کاربری مودی به سرعت ایمن شد. دفتر نخست وزیری هند بعلاوه گفت هر توئیتی که طی بازه زمانی کوتاهی که مدیریت حساب از کنترل خارج شده بوده، باید نادیده گرفته گردد.

9 دی 1400

از حضور بیشتر آمریکا در ایندوپاسیفیک استقبال می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند ضمن استقبال از نشانه هایی از سوی آمریکا مبنی بر تعامل بیشتر در منطقه ایندوپاسیفیک، در مصاحبه ای گفت که دولت او روابطی حساب شده و سنجیده با چین دارد که امکان اختلاف نظر را فراهم می...

1 دی 1400

داوود میرباقری: سلمان فارسی پروژه پیچیده و سختی است

برای آن هایی که بیشتر اهل تماشای سریال هستند، داوود میرباقری و پروژه های ماندگارش همانند امام علی (ع)، مختارنامه و معصومیت از دست رفته به خاطراتشان پیوند خورده است، ولی این هنرمند در سینما نیز آثاری، چون آدم برفی، ساحره و مسافر ری را نیز دارد که جزو آثار...

28 آذر 1400

آرزوی استخدام دولتی به بهانه تحصیلات عالیه!

به اذعان کارشناسان یکی از ایرادات سیستم آموزشی کشور، مدرک گرایی و مدرک محوری است در حالی که نباید تمام ارزشها و توانمندی های افراد در مدرک خلاصه گردد. امروزه بخش اعظمی از فارغ التحصیلان به علت داشتن تحصیلات عالیه آینده شغلی خود را استخدام در دستگاههای...

26 آذر 1400

تور اروپا: تایوان از سفر هیئت مجلس اروپا به این جزیره استقبال کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، تایوان امروز چهارشنبه از ملاقات اولین هیئت مجلس اروپا از این جزیره، استقبال و این سفر را در راستای روابط مستحکم تر با اروپا، پراهمیت تلقی کرد.

21 آذر 1400

تکمیل سد پارسیان پس از 28 سال

خبرنگاران/فارس استاندار فارس گفت: پس از بازدید از سد پارسیان در این شهرستان مقرر شد با پیگیری های نماینده مجلس و قول مساعدی که از رییس جمهور و وزیر نیرو گرفته ایم، به زودی شاهد تکمیل و به بهره برداری رسیدن این سد پس از 28 سال باشیم.

30 آبان 1400

از شنبه همه کارمندان باید کارت واکسن داشته باشند

بصیری گفت:مجوز فعالیت اصناف و حضور کارمندان در ادارات از روز شنبه صرفا با داشتن کارت واکسیناسیون امکان پذیر است.

23 آبان 1400

مدیریت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد

تهران (پانا) - در جلسه ای به ریاست معاون اول رئیس جمهور نسبت به معین تکلیف شرکت کشت و صنعت هفت تپه اقدام شد و مدیریت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

5 آبان 1400

تور روسیه ارزان: کرونا در روسیه همچنان می تازد؛ مرگ 960 بیمار در یک روز

همه گیری کرونا بار دیگر در روسیه رکورد نو برجای گذاشت و در شبانه روز اخیر 960 نفر بر اثر این بیماری جان سپردند که بالاترین رقم مرگ و میر ناشی از این بیماری در روسیه از شروع شیوع این بیماری است.

3 آبان 1400

نگرش مدیریتی بایدتغییر پیدا کند، موظف به ارتقا سطح کیفی ورزش هستیم

به گزارش خبرنگاران، سید حمیدسجادی روز سه شنبه در سفر به پیشوا طی سخنانی به تاریخچه فعالیتهای ورزشی در ایران اشاره کرد و افزود: حدود یک قرن است که در کشورمان ورزشِ سامان یافته به شکل امروزی قابل بررسی است

1 آبان 1400

اهمیت توجه به هزینه های سلامت در دوران سالمندی

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در پیامی به مناسبت هفته سالمندان نوشت بر اساس پژوهش های اجرا شده، افراد در دوران سالمندی درصد بیشتری از درآمد خود را به سلامت اختصاص می دهند و با توجه به سالمند شدن جمعیت کشور، اهمیت توجه به هزینه های سلامت و پوشش...

25 مهر 1400

نقش توسعه دیپلماسی علمی در تعاملات با کشورهای منطقه، 5 راهبرد ایران در حوزه دیپلماسی علمی

سومین پیش نشست از سلسله نشست های پیش از برگزاری همایش بین المللی دنیا پساآمریکا با اسم نقش همکاری های علمی مقاومت در تحقق دنیا پساآمریکا برگزار گردید.

22 مهر 1400

مدیران نسبت به جنگل های زاگرس حساس باشند

تهران (پانا) - رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت اگر چند کار اولویت دار و پراهمیت در سازمان جنگل ها وجود داشته باشد، یکی از مهمترین آن ها نجات جنگل های زاگرس است.

4 مهر 1400

آنالیز برنامه های وزیر نیرو برای تامین آب شرب در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از آنالیز برنامه های وزیر نیرو به منظور تامین آب شرب کشور در جلسه امروز بعد از ظهر این کمیسیون اطلاع داد.

28 شهریور 1400

نقشه راه فعالیت حوزه رمزارزها مشخص شود

خبرنگاران/فارس عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس با اشاره به بلاتکلیفی در خصوص رمز ارزها در فضای اقتصاد، خواستار تهیه نقشه راه فعالیت رمز ارزها در کشور شد.

23 شهریور 1400

پیغام مکتوب امیر کویت به رئیس جمهور مصر

وزیر خارجه کویت در سفری به قاهره مرکز مصر با رئیس جمهور و وزیر خارجه این کشور ملاقات کرد.

19 شهریور 1400

تور اروپا ارزان: اتحادیه اروپا بار دیگر مذاکره مجدد با انگلیس را رد کرد

یک مقام ارشد اتحادیه اروپا بار دیگر تأکید کرد توافق برگزیت قابل مذاکره مجدد نیست و راه چاره اختلافات با انگلیس باید در چارچوب همین توافق پیدا گردد.

18 شهریور 1400
تعداد: (332)