آرزوی کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس محقق شد

به گزارش مجله جام جهان، پویش نذر آرزوها، این بار هم با توسعه فعالیت های داوطلبانه، رویای یک کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس را به واقعیت رسانده و راهی مشهد مقدس شد.

آرزوی کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس محقق شد

محمد عرفان شربتی، در اثر یک حادثه ناگهانی در نوزادی، دچار آسیب جدی نخاعی شده و توان راه رفتن از وی سلب شده است. در این میان، مددکاران و فعالان خیر در پویش نذر آرزوها که برای تحقق آرزوهای بچه ها با احتیاج های ویژه پیش قدم شده اند، با شناسایی این کودک، آرزوی دیرینه اش را به واقعیت رسانده و وی را به پابوس امام رضا (ع) رساندند.

مستند کوتاه زیارت این کودک در حرم امام رضا (ع) با نام مسافر نیز به تهیه کنندگی علی مهر آور و کارگردانی محسن عبدی ازشبکه سوم سیما پخش شده و صابر خراسانی نیز، سفیر نذر آرزوها و این پویش است.

این پویش که برای از میان برداشتن تفاوت های به وجود آمده میان بچه ها بیمار و دیگران در حال فعالیت گسترده و خیرخواهانه هستند، در اقدام قبلی نیز یک کودک کم توان ذهنی را با همکاری فرماندهی انتظامی تهران، به ارزویش برای رییس پلیس شدن رسانده و در این زمینه اقدمات مثال زدنی زیادی داشتند که مستند کامل آن نیز از صدا و سیما پخش شد.

مجموعه نذر آرزوها با راه اندازی یک پویش، همچنان در صدد رساندن بچه ها با بیماری های خاص یا احتیاجهای ویژه به آرزوهای محال و دست نیافتنی شان هستند که قسمت های بعدی مجموعه نذر آرزوها به همین دلیل در حال فراوری و تدوین است.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1459

به "آرزوی کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزوی کودک 11 ساله برای رفتن به مشهد مقدس محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید