کلید موفقیت پرسپولیس در دستان فرمانده

به گزارش مجله جام جهان، در روز هایی که لیگ به حساس ترین مقطع خود رسیده و دروازه ها کوچکتر از همواره شده اند تیم هایی می توانند انتها بهتری داشته باشند که بازیکنان کلیدی شان بیشتر باشد. بازیکنانی که گره بازی را باز نموده و بتوانند در زمین مشخص کننده ظاهر شوند. پرسپولیس در این دو بازی آخر، اما به نظر می رسد یکی از این بازیکنان کلیدی اش را گم نموده است. احمد نوراللهی در سه بازی اخیر پرسپولیس کمتر در میدان حاضر بوده است. در بازی با مس رفسنجان روی نیمکت بود و در دو بازی بعدی با وجود حضور در میدان چندان به چشم نیامد. اگرچه او مقابل گل گهر با یک شوت محکم گل سوم تیمش را به ثمررساند، اما در بقیه دقایق بازی اثر چندانی از او دیده نشد.

کلید موفقیت پرسپولیس در دستان فرمانده

او در دو بازی با فولاد و گل گهر فقط یک شوت در چارچوب داشت که همان یک شوت هم تبدیل به گل شد. آقای گل پرسپولیس در این فصل در این هفته های انتهای یکی از امید های گلزنی تیمش است و در بازی هایی مانند فولاد که کار این تیم گره می خورد انتظارات از او بیشتر می گردد. نوراللهی به اسم دومین پاسور سرخپوشان هم در این دو بازی فقط یک پاس کلیدی ارسال نموده است. این در حالی است که در این دو بازی با غیبت وحید امیری بار مسئولیت هافبک قرمز ها بیشتر هم می شد. اگرچه در بازی مقابل فولاد او تک هافبک دفاعی تیمش بود و به همین علت انتظار زیادی نمی رفت که در حملات ظاهر گردد، با این حال به نظر می رسد که خستگی و شاید خبر های زیادی که در خصوص پیشنهاد های او برای فصل آینده شنیده می گردد تا حدودی تمرکز نورالهی را کم نموده است.

نوراللهی تنها بازیکن تیم ملی بود که در هیچ کدام از بازی ها استراحت نکرد و به محض بازگشت در بازی های فشرده لیگ به میدان رفت و فقط در بازی با مس رفسنجان به او فرصت تجدید قوا داده شد. شاید عملکرد او در حالت عادی قابل قبول باشد، اما در شرایط حساس انتها فصل یحیی گل محمدی به انرژی چندین برابر بازیکنانش احتیاج دارد. نوراللهی از آن بازیکنانی است که پرسپولیسی ها برای قهرمانی حساب ویژه ای روی او باز نموده اند. در بازی رفت مقابل آلومینیوم اراک که پرسپولیس شکست خورد نورالهی یکی از برترین بازیکنان تیمش بود. او با 2 پاس کلیدی، یک پاس گل و سه شوت براساس نمرات متریکا دومین بازیکن برتر پرسپولیس بود. یحیی گل محمدی برای تکرار نشدن باخت دور رفت به یک نوراللهی آماده احتیاج دارد تا با درخشش او و گل زدن مهاجمان بتواند جام را به تهران نزدیک کند.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1256

به "کلید موفقیت پرسپولیس در دستان فرمانده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلید موفقیت پرسپولیس در دستان فرمانده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید