اعتراف به زورگیری از شهروندان در پارک ها

به گزارش مجله جام جهان، سه دزد که در پارک ها از شهروندان زورگیری می کردند، دستگیر و روانه زندان شدند.

اعتراف به زورگیری از شهروندان در پارک ها

به گزارش شرق، چهارم خرداد امسال در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 و حضور گشت انتظامی کلانتری 103 گاندی معین شد در پارکی حوالی خیابان شریعتی سه زورگیر، گوشی موبایل و مبلغی وجه نقد از یکی از شهروندان زورگیری نموده و پس از سرقت دو نفر از سارقان متواری شده اند؛ اما یکی از آن ها به نام شهروز ازسوی شاکی در محل دستگیر شده است.

پرونده پس از ثبت در کلانتری به دستور مقام قضائی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی نهاده شد و در گام نخست تحقیقات معین شد شهروز دارای سوابق متعدد سرقت به عنف است.

شهروز در بازپرسی های پلیسی اظهار کرد: با پرسه زنی در پارک ها به صورت سه نفره از مردم زورگیری می کردیم و گاهی نیز خود را مأمور معرفی می کردیم تا بتوانیم نقشه مان را اجرا کنیم.

با کوشش کارآگاهان مخفیگاه یکی از متهمان متواری به نام رضا 26 ساله در محدوده خیابان شریعتی شناسایی و او در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی صراحتا به ارتکاب سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران، با اشاره به اینکه متهم سوم نیز به نام امیر در محله مجیدیه دستگیر شد و به پلیس آگاهی انتقال یافت، توضیح داد: هر سه متهم به 10 فقره زورگیری در پارک های شمال و مرکزی تهران اعتراف کردند و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران متهمان با قرار بازداشت روانه زندان شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 647

به "اعتراف به زورگیری از شهروندان در پارک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف به زورگیری از شهروندان در پارک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید