برگزاری اولین بازی قایم باشک سراسری در بلیز

به گزارش مجله جام جهان، بلیز کم جمعیت ترین و کوچک ترین کشور منطقه آمریکای مرکزی، میخواهد میزبان بازی محبوب نوستالژیک قایم باشک در سرتاسر کشور باشد. برای جزئیات بیشتر این خبر در این مقاله با ما همراه باشید.

برگزاری اولین بازی قایم باشک سراسری در بلیز

روزهای فوق العاده بازی قایم باشک در اتاق های کوچک زیر شیروانی خانه مادربزرگ مدت ها است که تمام شده اند. کشور بلیز در منطقه آمریکای مرکزی، میخواهد این بازی محبوب دوران کودکی را در سطوح جدیدی برگزار کند. بلیز برای اولین بار در دنیا، میزبان بازی قایم باشک در سرتاسر کشور است. بله، درست شنیدید، در سرتاسر کشور!

سیستم برگزاری قایم باشک به این ترتیب است؛ پنج نفر به صورت تصادفی به وسیله هیئت گردشگری بلیز به وسیله یک مسابقه ملی در سراسر ایالات متحده که در تاریخ 8 اکتبر به انتها می رسد، انتخاب می شوند. از این گروه، یک نفر جستجوگر خواهد بود و باید در طول پنج روز در ماه نوامبر، موقعیت چهار نفر دیگری که در چهار اقامتگاه تعیین شده در کشور، قایم شده اند را پیدا کند. برای کمی آسان شدن، به جستجوگر مجموعه ای از نشانه ها و یک هدایت داده خواهد شد تا بتواند منطقه را به خوبی بگردد.

کارن بوانز، مدیر هیئت گردشگری بلیز گفت:

ما می خواهیم حس فوق العاده بچگانه گردشگران را بیدار کنیم. بلیز یک استیج طبیعی برای برگزاری اولین بازی قایم باشک در سرتاسر دنیا بر اساس جاذبه های منحصربه فرد آن برای مسافران است.

بلیز برای کسانی که در پی تعطیلاتی فوق العاده و منحصربه فرد هستند، پیشنهاداتی چون اقامتگاه های خصوصی و دور از دسترس، 240 مایل خط ساحلی، بیش از 450 جزیره (مشهور به کایس) و جنگل های متراکم در بیش از نصف کشور دارد.

این ایده جسورانه چند ماه پیش به فکر هیئت گردشگری بلیز خطور کرد و شامل مراحل سخت تدارکاتی از جمله هماهنگی برگزارکنندگان تورها با اقامتگاه های تفریحی بود. تا به امروز بر طبق گفته های بوانز، واکنش های اولیه فوق العاده مثبت بوده است و بیش از 500 نفر در اولین روزها در این بازی ثبت نام نموده اند.

برای وارد شدن به این مسابقه، به آدرس [email protected]، ایمیل بزنید و شرح بدهید که چرا می خواهید برای این بازی انتخاب شوید. در بخش عنوان، تعیین کنید که جستجوگر هستید یا می خواهید قایم شوید. شرکت کنندگان باید بالای 18 سال و در زمان مسابقه در ایالات متحده آمریکا حضور داشته باشند.

بوانز گفت:

ما برای تماشا این رویداد در ماه نوامبر، بسیار هیجان زده هستیم. بلیز نسبتا کشور کوچکی است، برای همین در این مورد، مساحت کوچک سرزمین ما یک مزیت به شمار می آید و باعث می گردد برگزاری این بازی در سرتاسر کشور، میسر گردد. ما بعلاوه دریافتیم که هیچ کشوری تا به امروز سرزمینش را تبدیل به یک زمین بازی غول پیکر قایم باشک ننموده است.

منبع: کجارو / lonelyplanet
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1528

به "برگزاری اولین بازی قایم باشک سراسری در بلیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اولین بازی قایم باشک سراسری در بلیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید