برگزیدگان پویش مجازی کتابخوانی خوزستان در خانه با کتاب می مانیم معرفی شدند

به گزارش مجله جام جهان، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خوزستان، معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام این مطلب گفت: دبیرخانه جام باشگاه های کتابخوانی خوزستان با هدف تشویق و ترغیب بچه ها و نوجوانان خوزستانی جهت گفت وگو پیرامون کتاب های خوانده شده در ایام خانه نشینی، ادامه دار بودن فعالیت باشگاه ها در جلسات کتابخوانی بچه ها و نوجوانان و استفاده از امکانات موجود در فضاهای مجازی جهت ترویج و گسترش کتابخوانی در سراسر استان اقدام به برگزاری این پویش کتابخوانی مجازی کرد.

برگزیدگان پویش مجازی کتابخوانی خوزستان در خانه با کتاب می مانیم معرفی شدند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مرتضی جمشیدی اضافه نمود: از بین آثار رسیده به دبیرخانه جام باشگاه های کتابخوانی استان در دو بخش: کلیپ فیلم 60 تا 120 ثانیه ای و مرور خاطرات بچه ها و نوجوانان در مبارزه با شکست ویروس کرونا و نحوه برخورد با آن، پس از آنالیز و داوری 20 نفر از شهرستان های بهبهان، رامهرمز و اهواز به بخش پایانی راه یافتند.

وی با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه پویش مجازی کتابخوانی توضیح داد: بیشترین آثار از شهرستان رامهرمز بود که پس از داوری 14 نفر از اعضای باشگاه های کتابخوانی این شهرستان به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

جمشیدی ادامه داد: نفرات برگزیده شهرستان رامهرمز در بخش فیلم متشکل از : بهاره کریمی از باشگاه کتابخوانی گل مریم، ریحانه بیگدلی باشگاه 10 قصه، ریحانه جاشی باشگاه جاده دانایی، رژان مرادی باشگاه مهر و ماه، بهاره دیلمی باشگاه باغ قصه، یاسمن نوذری، رضوان و رخساره اعتمادی کار مشترک از باشگاه شهید حسین نژادیان ، فاطمه سماعی، محسن اسکندی ، علیرضا و ترنم کریمی از باشگاه تشکوه و کاکا یوسف به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.

وی اضافه نمود: هئیت داوران در بخش فیلم یگانه توکلی فر از باشگاه پیرسیک بهبهان، فاطمه میرسالاری از باشگاه سیمرغ بهبهان و یکتا و پگاه پنجه هر دو از باشگاه تیتمیک های بهبهان را نفرات برتر این بخش گفتند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: از اهواز ساجده همداوی، فاطمه بدوان و زهرا شویخ از باشگاه کتابخوانی یار مهربان نفرات برگزیده بخش فیلم معرفی شدند.

جمشیدی اضافه نمود: هئیت داوران در بخش خاطره نویسی، ستایش سرکوهکی و مهدی اسکندری را هر دو از باشگاه کتابخوانی تشکوه و کاکا یوسف رامهرمز شایسته تقدیر گفت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 568

به "برگزیدگان پویش مجازی کتابخوانی خوزستان در خانه با کتاب می مانیم معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان پویش مجازی کتابخوانی خوزستان در خانه با کتاب می مانیم معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید