حل مشکل ایتام با مشارکت کارمندان کبودرآهنگ

به گزارش مجله جام جهان، خبرنگاران/همدان فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: طرح هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی با هدف مشارکت کارکنان دستگاه ها و اداره های دولتی و خصوصی برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین نیازمند در شهرستان کبودراهنگ همزمان با پویش ایران مهربان اجرا می گردد.

حل مشکل ایتام با مشارکت کارمندان کبودرآهنگ

حجت الله مهدوی دوشنبه 24 آذر در نشست ستاد اجرایی طرح هر کارمند، یک حامی فرزند معنوی با عنایت به اجرای طرح پویش ایران مهربان شهرستان کبودراهنگ، با اشاره به تأکیدات استاندار همدان مبنی بر اکرام و ایتام محسنین اظهار کرد: طرح حمایت از فرزندان یتیم و محسنین در این شهرستان در قالب هر کارمند، حامی یک یتیم به مرحله اجرا درخواهد آمد.

وی اعلام کرد: در این طرح هر کارمند می تواند حمایت یک یا چند فرزند یتیم را برعهده بگیرد و طرح هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی با هدف مشارکت کارکنان دستگاه های دولتی برای حمایت از ایتام و محسنین اجرا می گردد.

مهدوی اضافه کرد: اجرای این طرح همزمان با پویش ایران مهربان با هدف فرهنگسازی مشارکت در امر خداپسندانه یاری به نیازمندان، با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی و با مدیریت کمیته امداد در شهرستان کبودراهنگ یاری بزرگی برای برطرف محرومیت در شهرستان خواهد بود.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در انتها تأکید کرد: طرح هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی با هدف مشارکت کارکنان دستگاه های دولتی برای حمایت از ایتام و محسنین اجرا می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 937

به "حل مشکل ایتام با مشارکت کارمندان کبودرآهنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مشکل ایتام با مشارکت کارمندان کبودرآهنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید