کسب و کار

تاسیس اولین اقامتگاه بوم گردی در شهرستان طبس

به گفته رسول بهبهانی، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان طبس 14 اقامتگاه بوم گردی در اینشهرستان تاسیس می گردد.

7 فروردین 1399
6 فروردین 1399

98 درصد از قراردادها به مالکان مسکن مهر پردیس تحویل داده شد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در 2 نوبت کاری و با تحویل روزانه 600 عدد قرارداد 5 برگی ضد جعل بیش از 98درصد از مالکان مسکن مهر قراردادهای خود را تحویل گرفتند.

5 فروردین 1399

آدام شیف: بولتون حاضر به امضای استشهادنامه علیه ترامپ نشد

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا از مخالفت مشاور سابق امنیت ملی آمریکا برای امضای یک استشهادنامه علیه ترامپ خبر داد.

5 فروردین 1399

نشست سرمایه گذاری فناوری با حضور کشورهای اسلامی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نشست سرمایه گذاری فناوری با حضور سرمایه گذاران ارشد بیش از 11 کشور دنیا برگزار گردید. در این گردهمایی که با مشارکت کشورهای گروه D8 برگزار گردید، طرح های فناورانه با حضور سرمایه گذاران...

4 فروردین 1399

غول های الماس در جهان

هزاران سال است که تصور می رود الماس ها خوش اقبالی می آورند و این سنگ های قیمتی یک صنعت چند میلیارد دلاری هستند با این همه در مقایسه با طلا، بخش کوچک تری به حساب می آیند.

3 فروردین 1399

چرا مدیرعامل شرکت اپل عجله ای برای رقابت با سامسونگ ندارد ؟

تیم کوک؛ مدیرعامل اپل می گوید 5G در شرکت اپل هنوز در مراحل ابتدایی خود است حتی اگر رقیبی مانند سامسونگ در حال فروش تلفن های 5G باشد.

27 اسفند 1398

خیز اوراق تسهیلات مسکن به 60 هزار تومان

با افزایش قیمت اوراق تسهیلات مسکن، این اوراق در بازه 60 هزار تومان در حال عرضه به مشتریان است. آیا سفته بازان دندان تیز نموده اند؟

26 اسفند 1398

مجلس در خصوص محاسبه مزایای مدارک تحصیلی کارمندان برای هر مقطع تصمیم گیری نکرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح مربوط به محاسبه مزایای مدارک تحصیلی کارمندان برای هر مقطع را برای آنالیز بیشتر به کمیسیون اجتماعی ارجاع کردند.

25 اسفند 1398

شرایط و اجازه کار در کشور کانادا

کار در کشور کانادا مستلزم داشتن ویزای معتبر و مجوز کار قانونی در این کشور است و بنابر اطلاعات وب سایت رسمی دولت کانادا، در مجموع 2 نوع مجوز کار یا همان work permit برای متقاضیان کار در این کشور وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

21 اسفند 1398

جولان چشم بادامی ها در بازار ایران پس از لغو تحریم ها

چین نامی آشنا برای بازارهای ایران است.حداقل در چند سال اخیر از جنس چینی زیاد گفته و شنیده شده و همه جا صحبت از این است که چشم بادامی های مشهور، اقتصاد ایران را قبضه نموده اند.چشم بادامی هایی که از بازار پوشاک و...

20 اسفند 1398

آخرین خبر درباره واحدهای به جامانده مسکن مهر

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی درباره آخرین فرایند تکمیل واحد های به جامانده مسکونی مهر در سراسر کشور شرح داد.

15 اسفند 1398

بی توجهی نوین به فروش بیمه هایی غیر از درمان، ثالث و زندگی

آنالیز عملکرد شرکت بیمه نوین نشان از آن دارد که این شرکت در هشت ماهه سالجاری بیش از 50 درصد حجم فروش پرتفوی خود را به پرداخت خسارت اختصاص داده و این در حالی است که این شرکت نیز در راستا دیگر شرکت های بیمه که توجهی به فروش بیمه هایی غیر از درمان، ثالث و زندگی...

13 اسفند 1398

طرح تحول، تبعیض را برای پرستاران تشدید کرد

عدالت در مورد پرستاران رعایت شود این عبارتی است که رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته خود با پرستاران مطرح کردند؛ موضوعی که سال هاست درباره آن بحث می شود اما در عمل وضع پرستاران تغییری نکرده است.

4 اسفند 1398

هشدار به دلالان بی خیال مسکن مهر

افزایش سود تسهیلات مسکن مهر از 4 به 18 درصد برای مالکانی که نسبت به تکمیل آورده و تحویل واحد خود اقدام نمی نمایند در دستور کار دولت و بانک مسکن قرار گرفته است.

4 اسفند 1398

رویداد سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری به میزبانی مشهد مقدس برگزار می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: رویداد سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری روزهای پنجم تا هفتم آبان ماه در هتل میثاق مشهد برگزار می گردد.

2 اسفند 1398

3000 واحد مسکن ملی در اردبیل احداث می گردد

خبرنگاران/اردبیل به دنبال حضور وزیر راه و شهرسازی در اردبیل و با سرمایه گذاری شرکت شمالغرب خاتم احداث 3 هزار واحد مسکن ملی در شهرک الهیه اردبیل شروع شد.

1 اسفند 1398

31 درصد اشتغال ملایر در حوزه مبل منبت است

خبرنگاران/همدان رئیس هیئت مدیره بازار بزرگ مبل ملایر گفت: در حال حاضر 9000 استادکار در زمینه مبل منبت و 20 هزار هنرمند در 5000 واحد صنفی فراوریی زیرنظر اتاق اصناف، به فراوری مبلمان و انواع منبت مشغول هستند.

30 بهمن 1398

واردات 4500 تومان، فروش 50 هزار تومان!

ایران سالانه حدود 600 میلیون دلار صادرات شیرینی و شکلات دارد و این در حالی است در مقابل، میزان واردات رسمی شیرینی و شکلات به ایران رقمی حدود سه میلیون دلار است. با این حال تولیدکنندگان شیرینی و شکلات معتقدند که بخش بزرگی از واردات را قاچاق تشکیل می دهد....

23 بهمن 1398

احداث 36 هکتار گلخانه در همدان، ایجاد بانک نشاء در گلخانه های همدان

خبرنگاران/همدان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: سال جاری برنامه احداث 36 هکتار گلخانه در استان همدان داریم که تا به امروز 29.4 هکتار تحقق یافته است.

18 بهمن 1398
تعداد: (42)