خبرنگاران مربی تیم فوتبال پدیده: می توانستیم برنده بازی باشیم

به گزارش مجله جام جهان، مشهد- خبرنگاران- مربی تیم فوتبال پدیده گفت: می توانستیم برنده بازی باشیم اما شرایط با ما یار نبود.

خبرنگاران مربی تیم فوتبال پدیده: می توانستیم برنده بازی باشیم

محمدنوازی پنجشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مشهد افزود: در نیمه نخست یک توپ ما به تیرک دروازه تیم حریف خورد. اما در کل بازی بد نبود و بازی خوبی بود درصورتی که تیم ذوب آهن مهمان بود و بسته بازی می کرد.

وی با بیان اینکه در نیمه اول روی یک اتفاق گل خوردیم ادامه داد: در نیمه نخست نتوانستیم به شرایطی که داشتیم برگردیم ولی نیمه دوم به بازی برگشتیم و توانستیم با بازی رو به جلو و تعویض هایی که داشتیم به گل برسیم و می توانستیم روی نقاط ضعف تیم ذوب آهن به گل دوم هم برسیم اما شرایط جور نشد.

مربی تیم پدیده گفت: بازیکنان ما زحمت کشیدند و با انگیزه هستند ولی بدشانسی آوردیم. در بازی امشب به یک دروازه بان 18 ساله و چند بازیکن جوان میدان دادیم و در عمل ثابت کردیم بازیکنان جوان ما آینده فوتبال مشهد هستند.

وی با اشاره به تعطیلی بین مسابقات افزود: در چنین شرایطی آماده نگه داشتن بازیکنان سخت است، ما یک ماه دیگر با استقلال بازی داریم و تعطیلاتی که پیش می آید کار را سخت می کند.

نوازی در خصوص داوری مسابقه هم گفت: برای تیم ما هم باید داور خوب بگذارند تا ما نیز داوران خوب را حس کنیم. این درست نیست که هر داوری که بخواهد آزمایش شود برای تیم ما داوری کند و داوران خوب فقط برای تیمهای بزرگ و بازیهای حساس باشند.

وی گفت: داور در لحظات پایانی این مسابقه باید بازیکن حریف را اخراج می کرد اما نکرد و به ما کارت داد. همچنین چند ثانیه از وقت اضافه برای پایان بازی مانده بود که سوت بازی را زد.

نوازی در خصوص چمن ورزشگاه امام رضا (ع) هم گفت: چمن هر طور که باشد بازی می کنیم تیم ما هم مثل سایر تیمها اجازه تمرین روی این چمن را ندارد.

دیدار تیم های فوتبال پدیده و ذوب آهن اصفهان پنجشنبه شب با نتیجه مساوی یک در مشهد پایان یافت.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1145

به "خبرنگاران مربی تیم فوتبال پدیده: می توانستیم برنده بازی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مربی تیم فوتبال پدیده: می توانستیم برنده بازی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید