دلیل صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی تعیین شد

به گزارش مجله جام جهان، مالک باشگاه نساجی در مورد صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و 3 بازیکن دیگر این تیم واکنش نشان داد.

دلیل صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی تعیین شد

به گزارش ، چند وقتی است موضوع صادر نشدن کارت بازی سه بازیکن نساجی از جمله جواد جلالی، مهرداد کفشگری و محمد قاضی در تیم نساجی مازندران به دلیل بدهی به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح شده بود که کارت بازی علیرضا حقیقی هم به آن اضافه شد.

فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نساجی مازندران در خصوص بدهی های کلان باشگاهش به سازمان لیگ فوتبال گفت: بدهی ما عمدتا برای سال های گذشته بوده است و به مدیریت های سابق این باشگاه در سال 91 یا 92 بر می گردد. ما از طرف مسئولان استانی تا به امروز هیچگونه حمایتی نشدیم.

با چنگ و دندان نساجی را اداره می کنیم

وی اضافه کرد: باشگاه نساجی به صورت خصوصی توسط من و رضا حدادیان اداره می گردد و هیچگونه کمکی از جانب کسی دریافت نکردیم و تا الان هم نتوانستیم هیچ حامی مالی برای تیم پیدا کنیم. واقعا ما با چنگ و دندان برای ورزش و طرفداران نساجی تیم را اداره نموده ایم. استان مازندران پتانسیل بالایی داشته و عاشقان بسکمک دارد و مسئولان باید در این امر ما را کمک نمایند.

صادر نشدن کارت بازی حقیقی به زمان واگذاری باشگاه نساجی بر می گردد

او همچنین در خصوص صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و 4 بازیکن دیگر نساجی به دلیل بدهی های معوقه اعلام کرد: به دلیل ضعفی که درون دروازه داشتیم حقیقی را به تیم اضافه کردیم. تمام مسائل ما برای صدور کارت بازی بازیکنان به زمانی بر می گردد که برای مدتی تیم را واگذار کردیم و با بدقولی خریدار و سوء مدیریتی از طرف آن ها روبرو شدیم و در نهایت به تیم برگشتیم.

بعضی غیر ورزشی فوتبال را اداره می نمایند

صنیعی فر در ادامه اعلام کرد: حدود 1 میلیارد و 160 میلیون تومان را به فدراسیون فوتبال پرداخت کردیم و در ازای آن خواستیم کارت بازی 2 یا 3 بازیکن به ما داده گردد که این اتفاق نیافتاد. بعضی آقایان ورزشی نیستند و درکی از پتانسیل بالای بعضی استان ها در فوتبال ندارد. چرا سال 90 تا 94 این قانون را عملی نکردند، اما حالا در وضع فعلی مالی کشور یکدفعه به فکر این مورد افتادند؟ آیا ما مانند وزارت نفت باید از تیمداری خود را کنار بکشیم تا مسائل حاشیه ای پیش بیاید؟

صنیعی فر: 2 میلیارد تومان برای تبلیغات محیطی از فدراسیون طلبکاریم/ نساجی مازندران نماینده مجلسِ حامی ندارد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 79

به "دلیل صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید