مدیریت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد

به گزارش مجله جام جهان، تهران (پانا) - در جلسه ای به ریاست معاون اول رئیس جمهور نسبت به معین تکلیف شرکت کشت و صنعت هفت تپه اقدام شد و مدیریت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

مدیریت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این نشست که امشب با حضور محمد مخبر و هم دادستان کل کشور ، وزرای امور اقتصاد و دارایی ، صنعت ، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی ، تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، دادگستری ، معاون حقوقی رئیس جمهور، استاندار خوزستان و رئیس سازمان خصوصی سازی و مدیران عامل بانک های ذیربط برگزار گشت ، با توجه به تخصص ، ارتباط و اهمیت شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ، مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه از طرف سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران به این شرکت سپرده شد.

اعضا همچنین با تاکید بر شفاف شدن حساب ها ، بدهی و همچنین ارزش این شرکت در مدت 3 ماه ، تسویه ارزش شرکت کشت و صنعت هفت تپه را تصویب کردند.

پرداخت تسهیلات تازه از سوی بانک های ملی و صادرات برای تسهیل امور شرکت هفت تپه و پرداخت معوقات به ویژه پرداخت حقوق پرسنل ، دستمزد کارگران و تامین هزینه های جاری آن و همچنین امهال بدهی های این شرکت از دیگر مصوبات مهم این جلسه بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1378

به "مدیریت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت شرکت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید