اخبار صنعت

تاسیس اولین اقامتگاه بوم گردی در شهرستان طبس

به گفته رسول بهبهانی، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان طبس 14 اقامتگاه بوم گردی در اینشهرستان تاسیس می گردد.

7 فروردین 1399

تازه ترین گزارش از طرح مالیات برعایدی مسکن

یکی از پیش نیازهای اجرای مالیات بر عایدی املاک، راه اندازی سامانه املاک و اسکان بود که چندی پیش توسط وزارت راه و شهرسازی از آن رونمایی شد.

6 فروردین 1399

کاهش صادرات ماهانه نفت ایران در دسامبر

رویترز به نقل از یک منبع مطلع از برنامه نفت کش های ایران گزارش داد که صادرات نفت خام ایران در دسامبر هشت درصد نسبت به نوامبر کاهش خواهد یافت و به کمترین میزان در پنج ماهه گذشته می رسد.

5 فروردین 1399

غول های الماس در جهان

هزاران سال است که تصور می رود الماس ها خوش اقبالی می آورند و این سنگ های قیمتی یک صنعت چند میلیارد دلاری هستند با این همه در مقایسه با طلا، بخش کوچک تری به حساب می آیند.

3 فروردین 1399

تمدن بزرگ صنعتی در پارس جنوبی به برکت نظام اسلامی محقق شده است

خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر گفت: هر کسی توسعه عسلویه را می بیند باید به جمهوری اسلامی ببالد، تمدن بزرگ صنعتی در پارس جنوبی حاصل زحمات فرزندان ملت است که زیر سایه نظام اسلامی محقق شده است.

3 فروردین 1399

خبرنگاران معرفی 3 داروخانه به تعزیرات حکومتی در آستارا

آستارا - خبرنگاران - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا از معرفی متصدیان سه داروخانه و سه مرکز عرضه تجهیزات پزشکی به تعزیرات حکومتی، به دلیل گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه اقلام بهداشتی اطلاع داد.

2 فروردین 1399

دریافتی بازیکنان نفت مسجدسلیمان به 60 درصد رسید

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان از پرداخت بخش دیگری از مطالبات بازیکنان و کادرفنی این تیم خبر داد.

26 اسفند 1398

جولان چشم بادامی ها در بازار ایران پس از لغو تحریم ها

چین نامی آشنا برای بازارهای ایران است.حداقل در چند سال اخیر از جنس چینی زیاد گفته و شنیده شده و همه جا صحبت از این است که چشم بادامی های مشهور، اقتصاد ایران را قبضه نموده اند.چشم بادامی هایی که از بازار پوشاک و...

20 اسفند 1398

جلسه تهیه بیانیه وزارتی دولت جدید لبنان جمعه برگزار می شود

مدیرکل نخست وزیری لبنان گفت، جلسه کمیته ویژه تهیه بیانیه وزارتی (یا همان نقشه راه دولت) جمعه تشکیل خواهد شد.

19 اسفند 1398

برنامه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران ؛ نبرد آسیایی در اصفهان

هفته بیستم لیگ برتر روز یکشنبه با انجام سه مسابقه به انتها می رسد.

15 اسفند 1398

شکوفه کهکشان: گوشی جدید سامسونگ

طبق عکس هایی که ماه گذشته از پیش نمونه این گوشی در تارنمای رسانه اجتماعی چینی وایبو انتشار یافت، طرح آن یادآور گوشی های تاشونده کلاسیک است.

14 اسفند 1398

بی توجهی نوین به فروش بیمه هایی غیر از درمان، ثالث و زندگی

آنالیز عملکرد شرکت بیمه نوین نشان از آن دارد که این شرکت در هشت ماهه سالجاری بیش از 50 درصد حجم فروش پرتفوی خود را به پرداخت خسارت اختصاص داده و این در حالی است که این شرکت نیز در راستا دیگر شرکت های بیمه که توجهی به فروش بیمه هایی غیر از درمان، ثالث و زندگی...

13 اسفند 1398

پیروزی خارج از خانه شهرداری ارومیه در هفته 12 لیگ والیبال

تیم شهرداری ارومیه توانست در یک بازی خارج از خانه، فولاد سیرجان ایرانیان را شکست دهد.

6 اسفند 1398

بدن روزانه چقدر به گروه های مختلف غذایی احتیاج دارد؟

خبرنگاران/خراسان رضوی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت:یافته های مطالعه 1380 انستیتو تحقیقات تغذیه نشان دهنده کم بودن دریافت چهار گروه غذایی از پنج گروه هرم غذایی است.

5 اسفند 1398

رویداد سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری به میزبانی مشهد مقدس برگزار می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: رویداد سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری روزهای پنجم تا هفتم آبان ماه در هتل میثاق مشهد برگزار می گردد.

2 اسفند 1398

31 درصد اشتغال ملایر در حوزه مبل منبت است

خبرنگاران/همدان رئیس هیئت مدیره بازار بزرگ مبل ملایر گفت: در حال حاضر 9000 استادکار در زمینه مبل منبت و 20 هزار هنرمند در 5000 واحد صنفی فراوریی زیرنظر اتاق اصناف، به فراوری مبلمان و انواع منبت مشغول هستند.

30 بهمن 1398

جاده تندرستی و تجهیزات ورزشی در سرا های دانشجویی احداث می گردد

مدیر اقتصادی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برنامه ریزی برای ایجاد جاده های تندرستی در سرا های دانشجویی و تجهیز این سرا ها به تجهیزات ورزشی خبرداد.

26 بهمن 1398

حضور رایزن های گردشگری در سفارتخانه های ایران یک ضرورت است

محمد سویدانلویی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی بر لزوم حضور رایزن های گردشگری در سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها تاکید نمود.

25 بهمن 1398

واردات 4500 تومان، فروش 50 هزار تومان!

ایران سالانه حدود 600 میلیون دلار صادرات شیرینی و شکلات دارد و این در حالی است در مقابل، میزان واردات رسمی شیرینی و شکلات به ایران رقمی حدود سه میلیون دلار است. با این حال تولیدکنندگان شیرینی و شکلات معتقدند که بخش بزرگی از واردات را قاچاق تشکیل می دهد....

23 بهمن 1398

هیئت مالی استان مازندران راهی استان مارکه ایتالیا شد

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استانداری مازندران در رأس یک هیئت 36 نفره تجاری، مالی، دانشگاهی، صنعتی و گردشگری راهی استان مارکه ایتالیا شد.

23 بهمن 1398
تعداد: (49)