اخبار صنعت

خبرنگاران استاندار کرمان: مجمع خیرین امنیت ساز هرچه سریعتر تشکیل گردد

کرمان- خبرنگاران - استاندار کرمان گفت: مجمع خیران امنیت ساز استان کرمان باید هرچه سریع تر تشکیل گردد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی از همه ظرفیت های بودجه برای تقویت نیروی انتظامی و همچنین از قابلیت نمایندگان استان در مجلس و ایجاد ظرفیت در بودجه 1400 استفاده...

16 اسفند 1399

کسب یک امتیاز در زمین حریف نتیجه بدی نیست

به گزارش خبرنگاران، مجتبی حسینی عصر آدینه پس از تساوی بدون گل تیمش برابر گل گهرِ مطرح کرد: در هفته چهاردهم تیم ها شناخت خوبی از هم دارند و می دانستیم اینجا یک بازی دشواری داریم.

16 اسفند 1399

تیم ملی والیبال می تواند تلفیقی از جوانان و باتجربه ها باشد

محمدرضا تندروان می گوید که برگزاری لیگ به صورت متمرکز به دلیل شیوع کرونا، تصمیم بسیار خوبی بود. او همچنین معتقد است که تیم ملی تلفیقی از باتجربه ها و جوانان خواهد بود.

10 اسفند 1399

خبرنگاران ده ها پلیس ساختمان کنگره آمریکا به کرونا مبتلا شدند

تهران- خبرنگاران- رییس اتحادیه افسران پلیس کنگره آمریکا روز یکشنبه بیان کرد که نزدیک به 40 تن از نیروهای پلیس پس از هجوم حامیان تندرو ترامپ به کنگره به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

7 اسفند 1399

خبرنگاران واحد تولیدی قارچ داروئی گانودرما در کردستان راه اندازی شد

سنندج - خبرنگاران - نخستین واحد تولیدی قارچ داروئی گانودرما در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان راه اندازی شد.

6 اسفند 1399

تولید جدید شبکه العالم؛ در سرانگشتان هنرمند این بار هنر خاتم کاری

خبرگزاری خبرنگاران- در مستند جدیدی از مجموعه سرانگشتان هنرمند، هنر خاتم کاری به مخاطبان عرب زبان شبکه العالم معرفی می شود.

4 اسفند 1399

عراق، حکیم: انتخابات باید در زمان مقرر برگزار شود

رهبر جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت برگزاری انتخابات در زمان مقرر و نقش آفرینی آگاهانه و گسترده عراقی ها تاکید کرد.

3 اسفند 1399

سختگیری سازمان منطقه آزاد کیش در اجرای پروتکل های بهداشتی، رونق گردشگری و بازگشایی مجدد هتل ها همزمان با آموزش، تجهیز و رعایت اصولی قوانین

به گزارش گردشبان، صنعت گردشگری از جمله نخستین مشاغلی است که با وقوع کرونا بیشترین آسیب را دید و کسب و کارهای مرتبط با گردشگری، اوقات فراغت، هوانوردی و ... بیشترین ضرر را کردند. در ابتدای شیوع ویروس کرونا و در بازه زمانی اسفند سال 98 تا اردیبهشت سال 99 مجموعه...

3 اسفند 1399

رَبع رشیدی از بناهای تاریخی و ارزشمند تبریز، عکس

حدود 700 سال پیش در تبریز، دانشگاهی به نام رشیدالدین فضل الله همدانی ایجاد شد. رشیدالدین وزیر غازان خان از حکمرانان وقت آن دیار بود. در آن زمان این دانشگاه شامل چهار دانشکده بود که در چهارطرف آن قرار داشت و اربع یا چهار عربی را به خود اختصاص داد و این مکان...

2 اسفند 1399

انتشار سند راهبردی کشتی ایران، حداقل یک طلا در المپیک 2021، 3 طلا در 2028

متن سند برنامه راهبردی کشتی جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

30 بهمن 1399

خبرنگاران فعالان سیاسی و اجتماعی مردم را به مشارکت گسترده در انتخابات دعوت نمایند

بوشهر - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: انتخابات مقوله اجتماعی برای دفاع از آرمان بلند انقلاب است و فعالان سیاسی و اجتماعی باید مردم را به مشارکت گسترده در این رویداد ملی دعوت نمایند.

22 بهمن 1399

رابطه عجیب قطعی برق با آلودگی هوا

دیگر نمی گوییم مردم تهران دارند زیر بار این هوای آلوده له می شوند و کم مانده خفه شوند. این جمله ها دیگر روی دولتمردان اثری ندارد و مردم حتی اگر راهی بیمارستان شوند و با ریه های مچاله از آلودگی، با زندگی وداع بگویند برای آنها علی السویه است.

22 بهمن 1399

میرزاجان پور: فرایند درمانم 4 تا 6 ماه طول خواهد کشید، به اردوهای تیم ملی والیبال می رسم

دریافت کننده ملی پوش تیم والیبال سپاهان گفت: شرایط پایم در حال حاضر خیلی خوب است و به احتمال زیاد، به اردوهای تیم ملی می رسم.

16 بهمن 1399

ساخت بیومواد پلیمری با قابلیت استفاده در ایمپلنت های قلبی با نانومواد آلی

محققان دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر بیوموادی با قابلیت استفاده در ایمپلنت های قلبی-عروقی را عرضه کردند که قابل استفاده در وسایل در تماس با خون مانند کتترها، استنت ها، پیوندهای عروقی، دریچه های قلبی و غشاهای اکسیژن رسانی است. ...

15 بهمن 1399

شایعه ای که جدی می شود؛ بیرانوند از آنتورپ جدا می شود

علیرضا بعد از تحمل 15 هفته نیمکت نشینی در آنتورپ در بازی با تاتنهام به میدان رفت و ارایه گر بازی خوبی در چارچوب دروازه تیم بلژیکی بود، اما بعد از این بازی حضور او در هفته شانزدهم بازی ها با انتقاد لکو سرمربی تیم همراه بود تا جایی که خطاب به خبرنگاران گفت...

8 بهمن 1399

شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی چه دستاوردی دارد؟

دوشنبه گذشته، صدمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در ساختمان اتاق ایران تشکیل داد. دبیرخانه شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت که از سال 89 در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس شده است، با برگزاری صد نشست، نقش موثری در بهبود محیط کسب...

8 بهمن 1399

خبرنگاران 95.5 درصد خانوارهای روستایی گیلان از گاز طبیعی برخوردار هستند

رشت - خبرنگاران- مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: همه شهرها و 2 هزار و 57 روستا معادل 95 و نیم درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

7 بهمن 1399

نگاهی کوتاه به تعدادی از جدیدترین تسلیحات ارتش روسیه

بسیاری از ماشین های جنگی جدیدی که توسط روسیه فراوری شده اند متخصصان نظامی غربی را شگفت زده نموده اند و تعجب آن ها نیز بی دلیل نیست.

7 بهمن 1399

خبرنگاران 13 دستگاه ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی لرستان اهدا شد

خرم آباد - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 13 دستگاه تنفسی ونتیلاتور توسط شرکت ملی نفت ایران به این دانشگاه اهدا شد.

4 بهمن 1399

شکست فولاد برابر نفت مسجدسلیمان، فرصت سوزی شاگردان نکونام

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های هفته هفتم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر امروز تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان میزبان تیم فولاد بود که این ملاقات در سرانجام با فزونی یک بر صفر مسجدسلیمان به سرانجام رسید.

2 بهمن 1399
تعداد: (144)