اخبار صنعت

مجوز موزه دریانوردی بندر شرفخانه آذربایجان شرقی اهدا شد

مجوز موزه دریانوردی بندر شرفخانه توسط مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی اهدا شد.

29 شهریور 1399

روف گاردن چیست؟

روف گاردن یا بام سبز بهترین روش برای بازسازی پشت بام و استفاده از فضای غیر قابل کاربرد بوده که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محیطی مناسب و محبت آمیز را در نزدیک ترین محل به مکان زندگی داشته باشید. در صورتی که برای طراحی پشت بام از شرکت های معتبر...

24 شهریور 1399

ترکیب پرسپولیس برای ملاقات با فولاد اعلام شد

ترکیب 11 نفره تیم فوتبال پرسپولیس برای رویارویی با تیم فولاد خوزستان تعیین و اعلام شد.

20 شهریور 1399

واگذاری 5600 هکتار از جنگل های شمال به یک شخص!

مدیرکل دفتر حقوقی سازمان امور جنگل ها با انتقاد از زمین خواری اشخاصی با ظاهر کاملاً قانونی گفت: موضوعی که اخیراً دل همه طبیعت دوستان را به درد آورد صدور یک رأی از مرجع قضایی مبنی بر واگذاری 5600 هکتار از بهترین جنگل های ساری تحت عنوان وقف به تصرف یک شخص...

20 شهریور 1399

امکان توقف عرضه صندوق های ETF وجود دارد؟

رئیس سازمان خصوصی سازی به دنبال صحبت های مطرح شده در زمینه احتمال توقف در عرضه صندوق های ETF گفت: اقدامات لازم در راستای عرضه این صندوق ها انجام می گردد و امکان توقف برای عرضه آنها در بازار وجود ندارد.

18 شهریور 1399

نامجومطلق: به بوشهر نرفتیم چون به فکر سلامتی خودمان و تیم مقابل بودیم، تصمیمات امروز در تاریخ ثبت می گردد

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما به فکر سلامتی تیم خود و تیم مقابل بودیم به همین خاطر سفر به بوشهر را کنسل کردیم.

18 شهریور 1399

عوامل خسارت زا سالانه 40 درصد غذای تولیدی کشور را نابود می نمایند

در حالی که سالانه 40 درصد غذای تولیدی در کشور را عواامل خسارت زا از بین می برند با به حداقل رساندن این میزان کشور به امنیت غذایی کامل می رسد.

15 شهریور 1399

ماجرایی برندگانی که از خرید خودرو جا ماندند

سوداگری در بازار خودرو و فاصله 50 درصدی قیمت کارخانه با بازار در سال گذشته سبب شد عده زیادی به دنبال کسب سود از محل خودرو های ثبت نامی باشند. این سود سرشار یکباره تقاضایی انباشته برای خودرو های داخلی ایجاد کرد، تاجایی که دولت با اعمال قوانین سختگیرانه...

5 شهریور 1399

محاکمه اولین وزیر عراقی به اتهام فساد اقتصادی و اداری

رئیس مرکز الرافدین للحوار (مرکز گفت وگوی الرافدین) از کوشش های قانونی این مرکز برای ارجاع پرونده اولین وزیر متهم به فساد اداری و اقتصادی به دستگاه قضا اطلاع داد.

25 مرداد 1399

تقویت منابع تأمین آب در خوزستان

استاندار خوزستان گفت: تمهیدات برای تقویت منابع آب استان خوزستان و ایجاد رضایتمندی بیشتر مردمی فراهم می شود.

23 مرداد 1399

هنوز مکان بازی استقلال و فولاد معین نیست

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز تا این لحظه مکان بازی ما با فولاد اعلام نشده و صرفا گفته اند که چهارم تیر بازی برگزار می گردد.

21 مرداد 1399

اقبال زیادی برای ارتقاء پنل های خورشیدی با نانومواد وجود دارد

نانوذرات نقش مهمی در توسعه پنل های خورشیدی دارند و افزایش 89 درصدی کارایی این پنل ها با نانوذرات طلا و نقره یکی از دستاورد های این حوزه است.

15 مرداد 1399

تورم دیرتر از معمول به نرخ هدف برمی گردد

خبرنگاران: رئیس بانک مرکزی کانادا گفت: تورم شاید دیرتر از معمول به نرخ هدف برگردد. رئیس بانک مرکزی کانادا می گوید که چارچوب سیاست پولی این نهاد به اندازه ای انعطاف پذیر است که شرایط را برای رسیدن نرخ تورم به تورم هدف یعنی دو درصد با سرعتی آهسته...

15 مرداد 1399

عرضه سهام بزرگترین هلدینگ سیمان و ساختمانی کشور توسط شستا

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: شستا 15 درصد از سهام بزرگترین هلدینگ سیمان و ساختمانی کشور را در بورس عرضه می نماید.

10 مرداد 1399

خبرنگاران تمدید تحریم های سوریه توسط اتحادیه اروپا در بحبوحه کرونا

تهران- خبرنگاران- اتحادیه اروپا در میانه بحران کرونا تحریم های خود علیه سوریه را یک سال دیگر تمدید کرد.

8 مرداد 1399

گردشگری در پساکرونا

قانون بودجه 99 کل کشور مانند سنوات گذشته پس از جمع بندی لازم توسط سازمان برنامه و بودجه کشور و تصویب در هیئت دولت در قالب لایحه بودجه در اسفند 98 تقدیم مجلس شورای اسلامی شد و در نهایت به تصویب رسید.

19 تیر 1399

بازگشایی مرزهای اسپانیا به روی گردشگران حوزه شینگن

دولت اسپانیا در کوشش است با آنالیز دقیق شرایط پس از ماه ها تعلیق به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور، پروازها از کشورهای مبدا حوزه شینگن را به مقصد اسپانیا به جریان بیندازد؛ جزئیات تدابیر دولت از امنیت بهداشتی کامل هواپیماها تا در نظر دریافت...

17 تیر 1399

دستورالعمل زمان شروع ترم تحصیلی و پذیرش دانشجو در ایتالیا ابلاغ نشده است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در رم از تعلیق فعالیت های کنسولی سفارت ایتالیا در تهران در پی شیوع کرونا اطلاع داد و تاکید نمود: هنوز دستورالعملی از دولت ایتالیا برای زمان شروع ترم تحصیلی و پذیرش دانشجویان جدید ابلاغ نشده است.

17 تیر 1399

2 روی سکه حامی کی روش

در روز هایی که بحث بر سر میزان مبالغ دریافتی کارلوس کی روش از ایران بالا گرفته و حتی پرونده ما با مربی پرتغالی به دادگاه عالی ورزش رفته است، محمود اسلامیان به طور تمام قد از مربی پرتغالی دفاع می نماید.

14 تیر 1399

قیمت نفت کانادا هم به زیر صفر رسید

قیمت نفت سنگین کانادا در حال حاضر به منفی 0/01 دلار در هر بشکه رسیده است و شرکت های نفتی این کشور مجبور شده اند فراوری خود را کاهش دهند.

10 تیر 1399
تعداد: (88)