طرح جدید AFC از لیگ قهرمانان سال 2021 ، فینال در شرق آسیا

به گزارش مجله جام جهان، کنفدراسیون فوتبال آسیا امتیازات ارزیابی لیگ قهرمانان آسیا را برای امسال 2020 لغو کرد و برای سال 2023 به سیستم ارزیابی سال 2021 اعتماد می نماید.

طرح جدید AFC از لیگ قهرمانان سال 2021 ، فینال در شرق آسیا

روزنامه الاتحاد امارات در گزارش امروز خود از طرح جدید AFC برای لیگ قهرمانان آسیای سال 2021 رونمایی کرد.

طرح جدید AFC از لیگ قهرمانان سال 2021 / فینال در شرق آسیا

به گزارش خبرگزاری فارس،کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد تا لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 با یک شیوه جدید در تاریخ آوریل سال آینده (اسفند-فروردین 1400) برگزار کند. فدراسیون در حال پیشنهاد چندین پیشنهاد است که این رقابت در شیوه ای جدید در دوران پساکرونایی برگزار گردد.

ملاقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل کنونی به صورت متمرکز در قطر برگزار گردید و در غرب آسیا پرسپولیس ایران به فینال این رقابت رسید. هم اکنون رقابت در شرق آسیا در قطر برگزار می گردد و فینال در تاریخ 29 آذر برگزار می گردد.

الاتحاد امارات در گزارش امروز خود نوشت که فدراسیون فوتبال در نظر دارد که با برگزاری جلساتی این موضوع را با کمیته مسابقات در میان بگذارد تا مناسب ترین تاریخ ها اتخاذ گردد. این رسانه مدعی شد که زمان کافی برای برگزاری عادی مسابقات وجود ندارد و می خواهد یک مسابقه ترکیبی به راه اندازد.

الاتحاد نوشت به دلیل فشردگی مسابقات اگر به صورت عادی لیگ قهرمانان آسیا برگزار گردد به سرانجام نمی رسد و باید مسابقات به زمانی دیگری به تعویق بیافتد. در صورتی که لیگ قهرمانان آسیا به ماه آوریل موکول گردد، مسابقات مرحله گروهی به صورت ترکیبی برگزار می گردد به شرطی که مراحل بعدی به صورت رفت و برگشت صورت بگیرد. این رسانه نوشت که فینال مسابقات نیز در شرق خواهد بود.

الاتحاد در ادامه مدعی شد:کنفدراسیون فوتبال آسیا امتیازات ارزیابی لیگ قهرمانان آسیا را برای امسال 2020 لغو کرد و برای سال 2023 به سیستم ارزیابی سال 2021 اعتماد می نماید.

این روزنامه در انتها اعلام نمود که در صورتی که مسابقات دور اول لیگ قهرمانان آسیا به صورت ترکیبی برگزار گردد، باید سیستم جدید پیاده گردد و این امکان برای کشورهایی که قصد میزبانی دارند، فراهم باشد تا درخواست خود را ارائه بدهند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 892

به "طرح جدید AFC از لیگ قهرمانان سال 2021 ، فینال در شرق آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جدید AFC از لیگ قهرمانان سال 2021 ، فینال در شرق آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید