ماجرای فیلم جنجالی از هجوم مردم به یک مرغداری

به گزارش مجله جام جهان، رئیس جهاد کشاورزی نیکشهر شایعه هجوم مردم این شهرستان جهت سرقت مرغ را تکذیب کرد.

ماجرای فیلم جنجالی از هجوم مردم به یک مرغداری

حبیب رئیسی در مصاحبه با تسنیم در نیکشهر گفت: در حال حاضر 6 واحد مرغداری فعال در سطح شهرستان نیکشهر و توابع داریم که هیچ حمله ای آن ها صورت نگرفته و موضوع منتشر شده در فضای مجازی جوّسازی است.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نیکشهر با اشاره به اینکه فیلم منتشرشده در فضای مجازی مربوط به فروش مرغ زنده در یکی از مراکز عرضه مرغ زنده شهرستان است ادامه داد: فروشگاه مربوطه که فیلم آن در فضای مجازی پخش شده سهمیه یک هزار مرغ از بخش بنت شهرستان نیکشهر دریافت کرده بود که حین فروش و تحویل مرغ به مردم بی نظمی اجرا شده است.

وی افزود: در واقع در لحظات فیلمبرداری، مردم در حال دریافت مرغ خریداری شده هستند، اما صف به هم ریخته و به همین دلیل صدای کسی را هم می شنوید که در فیلم به طور واضح می گوید در را ببندید که قصد دارد مردم بیشتری برای خرید وارد فروشگاه مرغ نشوند تا بی نظمی مدیریت شود.

رئیسی با تأکید بر اینکه هیچ تعرضی به هیچ یک از مرغداری های در نیکشهر صورت نگرفته است گفت: خوشبختانه مرغداری های ما در حال فعالیت هستند و از نظر تأمین مرغ هم نگرانی نداریم و بابت این موضوع خیال مردم منطقه باید راحت باشد.

از صبح امروز فیلم کوتاهی در فضای مجازی با نام حمله مردم نیکشهر به مرغداری و سرقت مرغ در حال دست به دست شدن است که در ادامه این فیلم را مشاهده می کنید:

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1306

به "ماجرای فیلم جنجالی از هجوم مردم به یک مرغداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای فیلم جنجالی از هجوم مردم به یک مرغداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید