پنت هاز؛ بانک اطلاعات تخصصی پنت هاوس کشور

به گزارش مجله جام جهان، همه ما برای خانه های زیبای خود دکوراسیون زیبایی را انتخاب می کنیم. حتی خود خانه را هم به سلیقه خود انتخاب می کنیم. برخی از مردم عاشق خانه های قدیمی حیاط دار هستند و برخی دیگر عاشق پنت هاوس های مدرن هستند. در این مقاله می خواهیم در خصوص خرید پنت هاوس صحبت کنیم و اطلاعات بیشتری به شما دهیم.

پنت هاز؛ بانک اطلاعات تخصصی پنت هاوس کشور

پنت هاوس چیست؟

به طبقه آخر ساختمان های بلند پنت هاوس گفته می گردد. معمولا در ساختمان های کمتر از 10 طبقه پنت هاوس معنی ندارد. در واقع آخرین طبقات برج ها را پنت هاوس می گویند. پنت هاوس خانه ای مدرن و شیک است که بسیاری از امکانات رفاهی مانند استخر و جکوزی، ورودی خصوصی و امکانات رفاهی خاصی دارد که زندگی در آن بسیار هیجان آور است. درون فضای خانه هم معمولا پنجره های بلند و یا دیوارهای شیشه ای و شومینه های مدرن و سقف های بلند وجود دارد. حس یک زندگی زیبا و مدرن را در پنت هاوس های تهران میتوانید تجربه کنید. تراس ها و پشت بام های عظیم و مدرنی وجود دارد که با طراحی های خاص، زیبایی چشمگیری به خود گرفته است و بهترین حالت آرامش این است که با یک فنجان چای و یا قهوه به تماشای زیبایی های تهران بنشینید و لذت ببرید. این طبقات آخر که اینقدر هوادار دارد و حتی دیدن آنها از دور هم جذاب است، مانند یک جواهر در ساختمان ها و برج ها می درخشند. خرید پنت هاوس و یا فروش پنت هاوس کار آسانی نیست و احتیاج است حتما برای آن وقت بگذارید و حسابی تحقیق کنید، اگر قصد اجاره پنت هاوس را دارید حسابی وقت بگذارید تا پنت هاوسی را انتخاب کنید که شرایط خوبی داشته باشد و مشکلاتی بوجود نیاید. برای مثال در خصوص تراس صحبت کنید که کسی به غیر از شما نتواند از آن استفاده کند و با همسایگان دیگر مشترک نباشد.

تاریخچه پنت هاوس:

در ابتدا با توسعه علم و پیشرفت تکنولوژی اولین پنت هاوس در نیویورک، در قلب آمریکا ساخته شد و افراد ثروتمند زیادی از آن استقبال کردند. به مرور زمان معماری پیشرفت چشمگیری کرد و به کیفیت زندگی رونق بخشید. هنوز هم این طبقات آخر برای قشر مرفه جامعه است زیرا هم چنان قیمت های بالایی دارند و تهیه آن برای همه افراد جامعه ممکن نیست. برای خرید پنت هاوس، قیمت های مختلفی وجود دارد که باید ببینید آن برج در کدام محله وجود دارد.

مزایای پنت هاوس:

  • منظره زیبا: همانطور که گفتیم یک شهر و یا باغ و یا دریا زیر پای شما است و از دیدن آن حسابی لذت خواهید برد، کسانی که احتیاج به آرامش بیشتری دارند در این فضا با دیدن یک منظره زیبا احساس آرامش خاصی می نمایند و ساعت ها می توانند به تماشای مناظر بپردازند. پنت هاوس ها معمولا دارای فضای باز عظیمی برای جمع های خانوادگی و محبت آمیز هستند.
  • دسترسی به هوای آزاد: هیچ مانعی وجود ندارد که بین شما و هوای آزاد باشد به همین دلیل نور یادی هم در فضای شما ایجاد می گردد.
  • حریم خصوصی: این که کسی نمی تواند وارد طبقه آخر گردد و مخصوص به خودتان است بهترین حس امنیت و آرامش را دارد.
  • امنیت بالا: همانطور که امکانات رفاهی بسیاری دارد، امنیت بالایی هم دارد و هیچ استرسی از این بابت وجود نخواهد شد زیرا سیستم های امنیتی خوبی دارد.
  • زندگی لوکس: قطعا اگر در پنت هاوس زندگی کنید به شما لقب یک فرد مرفه را می دهند زیرا شما نسبت به همسایگان هزینه بیشتری را صرف نموده اید.

به هر حال اگر بخواهیم در خصوص زندگی در پنت هاوس صحبت کنیم اندازه یک کتاب، حرف برای گفتن داریم اما به طور خلاصه همه مزایا و معایب را بیان می کنیم و این شما هستید که با توجه به معیارهای خود تصمیم می گیرید.

معایب پنت هاوس:

  • شرایط سخت برای بچه ها: اگر دارای فرزند کوچک هستید و در پنت هاوس زندگی می کنید هنگام بازی فرزند دلبندتان در فضای باز باید حسابی مراقب او باشید و چشم از او برندارید.
  • طبیعت: شما در نقطه بالایی زندگی می کنید، پس طبیعی است که یک باد کوچک همانند یک طوفان برای شما باشد. به هر حال در پنت هاوس بهترین و بدترین حالت طبیعت را مشاهده خواهید کرد.

قیمت پنت هاوس:

همانطور که گفتیم قیمت آن به خیلی موارد بستگی دارد، محله مورد نظر، نوع مصالح به کار رفته در ساختمان، میزان شیک بودن داخل آن و امکاناتی که دارد. خیلی از مردم عاشق این سبک زندگی هستند و حتی حاضر به اجاره پنت هاوس هستند تا بتوانند برای مدتی در آن زندگی نمایند. طراحی و دکوراسیون پنت هاوس بیش از هر چیزی اهمیت دارد زیرا طبقه آخر به مدرن بودن آن معروف است و کسی که از آن دیدن می نماید، توقع یک خانه بسیار لوکس را دارد. اگر تصمیم به خرید پنت هاوس دارید، بهتر است خودتان با یاری فردی متخصص دکور آن را انجام دهید تا همه چیز بر وفق مرادتان باشد. به هر حال همه چیز به سلیقه انسان ها بستگی دارد برخی از مردم هم با وجود درآمد بالایی که دارند، زندگی به سبکی دیگر را دوست دارند و یا به هر دلیلی که خودشان می دانند ترجیح آنها جایی دیگر باشد.

نحوه پیدا کردن پنت هاوس های مختلف:

امروزه همه کارها را با اینترنت می توان انجام داد، برای پیدا کردن یک پنت هاوس شیک و فوق العاده هم می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و کلی اطلاعات مفید و دقیق به دست آورید. پنت هازیکی از بهترین سایت هایی است که با خیال راحت می توانید برای خرید پنت هاوس و اجاره پنت هاوس کلی مشاوره های خوب از افراد باتجربه و متخصص بگیرید تا همان چیزی که مد نظر شما است برایتان پیدا نمایند. فرقی نمی نماید در کدام شهر زندگی می کنید، فقط کافی است به این سایت مراجعه کنید و با آنها در تماس باشید. یکی از بهترین مشاورها و کارشناسان این مجموعه آقای محمد رحیمی هستند که بسیار در این زمینه باتجربه هستند و سالها زمانشان را صرف همین کار نموده اند. پس با خیال راحت کارها را به ایشان بسپارید تا در آخر لبخند رضایت بر لب های شما بنشیند. هم چنین اگر قصد تغییر دکوراسیون در پنت هاوس خود دارید و یا به نحوی به دنبال یک تغییر اساسی و متفاوت و مدرن هستید، آقای محمد رحیمی در این زمینه بسیار به شما یاری خواهند کرد. نباید فراموش کنید که همواره در همه کارها از کسانی که تجربه بیشتری دارند مشورت بگیرید تا دچار مشکل نشوید و اشتباهی در انتخاب خود نکنید.

اجاره پنت هاوس:

اگر قصد خرید ندارید و به دنبال اجاره یک پنت هاوس شیک و متفاوت هستید هم می توانید از مجموعه penthuzz.com یاری بگیرید. حتما به این سایت مراجعه کنید و امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند را آنالیز کنید. برای اجاره پنت هاوس این که از یک املاک معاملاتی به املاک دیگر بروید کاری سخت و خسته نماینده و زمان بر است و ممکن است حسابی شما را حساس و خسته کند و شما وقت هم چنین کاری را هم نداشته باشید. بهترین کار این است که یک سایت معتبر و باتجربه مانند پنت هاز پیدا کنید و به راحتی با مشاورین آنها ارتباط برقرار کنید. فقط کافی است که انتظارات و متراژ و محله و... را که از پنت هاوس مورد نظر خود دارید را به آنها بدهید تا در کمترین زمان بهترین فایل ها را به شما ارائه دهند.

فروش پنت هاوس:

ممکن است تصمیم به فروش پنت هاوس داشته باشید و به نظرتان این یک کار زمان بر باشد، اما اشتباه نکنید، فروش پنت هاوس احتیاجمند تجربه و دانش مورد نظر آن است و تنها با دانستن اطلاعاتی خاص خیلی راحت این کار انجام می گردد. قطعا شما که مالک هستید این علم و سابقه کار در فروش را ندارید، پس باخیال راحت این کار را به مجموعه penthuzz.com بسپارید تا در کمترین زمان ملک شما به فروش برسد. گاهی پیش می آید که قصد سفر به خارج از ایران و هر کار دیگری داشته باشید که زمان برای شما ارزشمند می گردد و می خواهید پنت هاوس خود را در اسرع وقت با یک قیمت معقول به فروش برسانید، پس انتخاب یک مجموعه معتبر به شما یاری زیادی می نماید. این که مشاورین بیشتر کارها و صحبت ها را با خریدار انجام می دهند و همه چیز با نظم پیش می رود هم، یک امتیاز خوب برای صرفه جویی در وقت شما است.

طراحی و دکوراسیون پنت هاوس:

حالا که پنت هاوس خود را انتخاب کردید و در آن زندگی می کنید، بهتر است یک دکوراسیون خیلی شیک، مطابق سلیقه خودتان اما اصولی و با دانش دکوراسیون انجام دهید. همواره مشورت کردن کاری بسیار پسندیده و خوب بوده و کسی از آن پشیمان نشده است، از مجموعه پنت هاز مشاوره بگیرید که بهترین طراحان را دارند و ایده پردازی های فوق العاده ای انجام می دهند، بهترین خصوصیات این طراحان خوش ذوق این است که همه کارها را با احترام به سلیقه شما و با اصول انجام می دهند و قطعا با دیدن نتیجه کار لبخند رضایت بر لب های شما می نشیند. برای مثال طراحی سقف ها بسیار در مجلل نشان داده شدن یک خانه تاثیر گذار است پس به آنها توجه بیشتری کنید. ستون ها می توانند با یک سبکی بی نظیر جلوه باشکوهی به پنت هاوس شما بدهند و زیبایی خانه را دوچندان نمایند. همه این موارد و خیلی موارد دیگر توسط تیم تخصصی آنها آنالیز می گردد.

در صورت عدم امکان مراجعه به وب سایت پنت هاز می توانید با اطلاعات تماس زیر با این مجموعه در ارتباط باشین.

تلفن : 02188492313

موبایل : 09121509516

آدرس سایت : www.penthuzz.com

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 993

به "پنت هاز؛ بانک اطلاعات تخصصی پنت هاوس کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنت هاز؛ بانک اطلاعات تخصصی پنت هاوس کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید