اخبار اقتصادی

بن مواد غذایی جایگزین یارانه نقدی گردد

به اعتقاد مشاور سابق رییس جمهور، ادامه شیوه پرداخت یارانه نقدی به مردم گره ای از مسائل مالی اقشار ضعیف باز نمی کند. وی توزیع بن های الکترونیکی مواد غذایی را بهترین راه چاره می داند.

7 بهمن 1398

در گروه مرگ آسیا هستیم چون ما آنجاییم، ویلموتس اصلا لیگ را نمی دید

به گزارش خبرنگاران، شجاع خلیل زاده درباره پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان گفت: ابتدا باید از هوادارانی تشکر کنم که با وجود سرمای هوا و مسائل مالی به استادیوم آمدند تا از تیم خودشان حمایت نمایند. ما هم تمام کوشش خودمان را کردیم تا شاد از استادیوم...

7 بهمن 1398

فلورانس ایتالیا، شهری برای هنرنمایی هنرمندان دیوار نگار

هنر خیابانی در فلورانس ایتالیافلورانس ایتالیا از جمله شهرهای اروپایی است که برای هنرنمایی هنرمندان دیوارنگار برای خلق آثارعمومی خود از نقاط مختلف اروپا و دنیا روی خوش نشان می دهد. در سالهای اخیر به تعداد هنرمندان دیوارنگار شهر فلورانس این شهر تاریخی...

7 بهمن 1398

روزی که با 12 کلمه طومار توطئه انگلیس پیچیده شد!

امروز سالگرد صدور فتوای تنباکو و حمایت یک روحانی طراز اول از فراوری داخلی و مقابله با واگذاری انحصار آن توسط دولت فشل به غرب و انگلیس است.

6 بهمن 1398

مناسب سازی تاسیسات گردشگری نیازی ضروری برای معلولان و جانبازان

مناسب سازی اماکن گردشگری نیازی ضروری برای معلولان، جانبازان و سالمندان است و مقاصدی که به این موضوع توجه نکنند حجم زیادی از گردشگران خود را از دست می دهد.

6 بهمن 1398

ترخیص 56 هزار تن برنج از گمرک

معاون فنی و امور گمرکی گمرک از شروع تشریفات ترخیص 56 هزار تن برنج از گمرک بندر شهید رجایی اطلاع داد و خاطرنشان کرد: موانع مربوط به ترخیص کاغذ از گمرکات نیز حل شده و در روز های آینده به تدریج ترخیص خواهد شد.

5 بهمن 1398

کالدرون پیشنهادی از امارات ندارد

انصاری فرد گفت: درباره اینکه نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شود، حرف های زیادی دارم!

4 بهمن 1398

تاکید عادل عبدالمهدی بر تشکیل دولت جدید با اختیارات کامل

نخست وزیر مستعفی عراق در ملاقات با سفرای کشورهای اروپایی بار دیگر بر خواسته خود مبنی بر تشکیل دولت جدیدی با اختیارات کامل تاکید نمود.

4 بهمن 1398

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی

نرخ انواع ارز برای محاسبه حقوق و عوارض گمرکی اعلام شد.

2 بهمن 1398

صندوق بین المللی پول دومین مرحله از وام درخواستی پاکستان را پرداخت می نماید

صندوق بین المللی پول که تامین 6 میلیارد دلار وام برای پاکستان را پذیرفته است دومین قسط خود به مبلغ 500 دلار را تحویل اسلام آباد خواهد داد.

1 بهمن 1398

شروع مهم ترین گردهمایی آبی منطقه غرب آسیا در تهران

دهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری امروز پنجشنبه، با حضور مقامات و وزرای بخش آب 15 کشور منطقه به ریاست وزیر نیروی کشورمان در سالن اجلاس سران تهران شروع شد.

1 بهمن 1398

ساخت پل معلق پلدختر در دستور کار نهاده شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از طراحی و ساخت پل معلق پلدختر به عنوان یک جاذبه گردشگری تفریحی اطلاع داد.

29 دی 1398

آخرین شرایط رایگان شدن برق مشترکان کم مصرف

مدقق در مورد آخرین شرایط رایگان شدن برق مشترکان کم مصرف توضیحاتی ارائه داد.

28 دی 1398

خانه هایی که آسمان کویر را ستاره باران می کنند

ما را به روزگار پدرانمان می بردند، به خانه هایی که جلوه معماری شهر هنوز درآن ها رسوخ نکرده، سقف های کوتاه و اتاق های تو در تویی که ساکنانش را هر روز به هم نزدیک تر می ساخت، گل ها و درختانی که همسایگان دیرین این خانه ها شدند و بلبلانی که نغمه هایشان مهمان...

27 دی 1398

مصرف بنزین پس از سهمیه بندی به زیر 80 میلیون لیتر رسید

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای گفت: اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، کاهش مصرف بنزین را درپی داشته است.

22 دی 1398

ماسک های نانویی ایران به 3 کشور دنیا صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ماسک های تنفسی وسایلی هستند که برای حفاظت از سیستم تنفسی طراحی و ساخته شده اند؛ این ابزار برای جلوگیری از ورود آلاینده ها به دستگاه تنفسی و نیز پیشگیری از گسترش بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. به...

21 دی 1398

ترامپ: انتها جنگ کره، در یک یا دو روز اتفاق نمی افتد

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بعد از نشست صبح امروز (پنجشنبه) خود با رهبر کره شمالی در هانوی، همانند شب گذشته حاضر به پاسخ شفاف به سئوال خبرنگاران در خصوص امکان اعلام سرانجام جنگ کره نشد ولی در اظهاراتی مبهم گفت: این موضوع در یک یا دو روز اتفاق نمی افتد.

16 دی 1398

ترامپ: زمان و مکان دیدار با رهبر کره شمالی مشخص شده است

رئیس جمهوری آمریکا ابراز امیدواری کرد که مذاکرات با کره شمالی نتایج بسیار خوبی برای دو کشور داشته باشد.

16 دی 1398

اگر بودجه ای بماند، به حوزه فرهنگی در دانشگاه ها می دهند

معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: معمولا در دانشگاه اول به مسئله خوراک و خوابگاه بچه ها رسیدگی می کنند و اگر بودجه ای ماند، به بخش فرهنگی می رسد.

15 دی 1398

شوخی خبرساز بی ام و با مرسدس بنز

مرسدس-بنز با اشاره به رسمی دیگر از جشن هالووین که در آن مردم چهره خود را به شکل ارواح آرایش می نمایند، نوشت: جالب بود. لباس خیلی ترسناکی است. مخصوصا جلوپنجره ...

14 دی 1398
تعداد: (48)