15 درصد مشترکان تهرانی مشمول برق رایگان هستند

به گزارش مجله جام جهان، به گزارش خبرنگاران، رامین پوریا با اشاره به اینکه این اطلاعات اولیه بدست آمده از شرایط مصرف برق در بخش خانگی تهران عظیم است، گفت: از بین این 15 درصد باید خانه های خالی و فصلی شناسایی و خارج شوند، زیرا این واحدهای مسکونی شامل دریافت خدمات برق امید نخواهند شد. طبق پیش بینی اجرا شده با اجرای طرح برق امید در بخش خانگی بیش از 10 درصد میزان برق مصرفی کاهش خواهد یافت. هدف از اجرای طرح برق امیدا اصلاح الگوی مصرف است که با یاری مشترکان محقق خواهد شد.

15 درصد مشترکان تهرانی مشمول برق رایگان هستند

پوریا با اشاره به اینکه برای اجرای طرح برق امید و تحقق هدف گذاری صورت گرفته، 4 مرحله انجام می گردد ،ادامه داد: شناسایی شرایط مصرف، اطلاع رسانی درخصوص مصرف برق، معین راهکارهای کاهش مصرف و ارائه این راهکارها به مشترکان برق بخش های معین شده برای اجرای طرح امید است.

وی با بیان اینکه مشترکان برق به کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند اضافه کرد: مشترکان کم مصرف در ایام گرم کمتر از 100 کیلووات ساعت و در ایام غیر گرم تا 80 کیلووات ساعت برق مصرف می نمایند که این گروه شامل دریافت خدمات برق امید هستند.

مدیردفترمدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران عظیم گفت: مشترکان خوش مصرف الگوی مصرف که شامل 300 کیلووات ساعت در ایام گرم و 200 کیلووات ساعت را رعایت می نمایند و مشترکان پرمصرف نیز بیش از این اعداد برق مصرف می نمایند.

پوریا با بیان اینکه هم اکنون 50 درصد مشترکان خانگی خوش مصرف و 35 درصد پرمصرف هستند گفت: در هفته آینده روش های کاهش مصرف برای مشترکان پرمصرف اطلاع رسانی می گردد.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 836

به "15 درصد مشترکان تهرانی مشمول برق رایگان هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 درصد مشترکان تهرانی مشمول برق رایگان هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید