امیرسرلشکر موسوی از مرکز شهدای مهندسی بروجرد بازدید کرد

به گزارش مجله جام جهان، فرمانده کل ارتش با حضور در مر کز آموزش شهدای مهندسی نیروی زمینی ارتش دربروجرد، از بخش های مختلف این یگان یازدید کرد.

امیرسرلشکر موسوی از مرکز شهدای مهندسی بروجرد بازدید کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیرسرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در مرکز شهدای مهندسی نیروی زمینی ارتش دربروجرد، از بخش های مختلف این یگان، از جمله محل زیست دانشجویان و سربازان بازدید کرد و ضمن ارزیابی شرایط کیفی و کمی آموزش های ارائه شده، دستاوردهای علمی و پژوهشی این مرکز را مورد آنالیز قرار داد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این مرکز گفت: نهضت ساخت مسکن سازمانی، شخصی و بهسازی چهره پادگان ها در ارتش آغاز شده و برای پیشبرد کیفی و کمی این حرکت بزرگ، عناصر آموزش دیده و پادر رکاب رسته مهندسی در این مرکز، محور و موتور محرکه این نهضت هستند و انتظار است در یک دوره زمانی کوتاه، عقب ماندگی های چند ساله را جبران نمایند.

امیر سرلشکر موسوی اضافه نمود: پرورش و آموزش نیروی انسانی یک جریان مستمر و پیوسته است و محدود به دانشگاه ها و آکادمی های ارتش نیست و مراکز آموزشی، فرهنگی و یگان های عملیاتی نقش بسیار مهم و حیاتی در این فرایند و چرخه پرورش و آموزش دارند، البته ایجاد کانون های ارزیابی و رشد در ارتش به کیفی و هدفمند شدن این چرخه یاری خواهد نمود.

نشست صمیمی و چهره به چهره با دانشجویان دوره های عالی و مقدماتی و دانش آموزان مرکز شهدای مهندسی، از دیگر برنامه های فرمانده کل ارتش در این بازدید بود که در این نشست دانشجویان، سوالات، دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را مطرح و با فرمانده کل ارتش در راستای ارتقای توان و آمادگی رزمی و تعالی معنوی و بصیرتی به بحث و گفتگو پرداختند.

اقدامات ارتش در جهت بهبود وضع معیشت و چگونگی هرچه بهتر شدن این اقدامات از دیگر بخش های مطرح شده در این ملاقات بود.

امیر سرلشکر موسوی بعلاوه با روسای عقیدتی و حفاظت اطلاعات این یگان ملاقات و گفت و گو کرد.

امیر سرتیپ فلاح معاون هماهنگ نماینده نیروی زمینی ارتش دراین بازدید فرمانده کل ارتش را همراهی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1270

به "امیرسرلشکر موسوی از مرکز شهدای مهندسی بروجرد بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرسرلشکر موسوی از مرکز شهدای مهندسی بروجرد بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید