بهمنیار: می خواهیم بهترین نتایج را در المپیک کسب کنیم، رسیدن به توکیو بخشی از جهت ماست

به گزارش مجله جام جهان، ملی پوش کاراته ایران گفت: رسیدن به المپیک بخشی از جهت ماست، تمام تلاش من و سایر کاراته کا ها آن است که در المپیک بهترین نتایج را کسب کنیم.

بهمنیار: می خواهیم بهترین نتایج را در المپیک کسب کنیم، رسیدن به توکیو بخشی از جهت ماست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سارا بهمنیار در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته گفت: تا پیش از تصمیم فدراسیون جهانی برای تکرار رقابت های کاراته وان مراکش در راه کسب سهمیه المپیک توکیو، حضور من در المپیک قطعی بود. با شرایط فعلی باید در آن مسابقات نیز به میدان بروم تا جایگاه خودم را در رنکینگ تثبیت کنم.

وی افزود: خدا را شکر در رنکینگ جایگاه خوبی دارم و همان عملکردم در رقابت های کاراته وان را به نمایش بگذارم می توانم یکی از ملی پوشان کاراته ایران در المپیک توکیو باشم. در حال حاضر امتیاز من 5647 است و نفر بعد از من ورزشکاری از کشور اتریش است که 5197 امتیاز دارد. با توجه به این اختلاف امتیاز و اینکه این ورزشکار رقابت های قهرمانی اروپا را نیز پیش رو دارد، شانس من برای حضور در المپیک بالاست.

بهمنیاز ادامه داد: رسیدن به المپیک بخشی از جهت ماست، تمام تلاش من و سایر کاراته کاها آن است که در المپیک بهترین نتایج را کسب کنیم. هر چند میدان المپیک متفاوت با رقابت های جهانی یا آسیایی است ولی کاراته ایران در جهان شناخته شده هستند و بهترین نتایج را در توکیو می خواهد.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی 2018 در خاتمه شرح داد:در حال حاضر به واسطه شیوع ویروس کرونا، تمرینات خود را به صورت انفرادی دنبال می کنم. نه تنها من بلکه تمام کاراته کاها دلتنگ تمرینات گروهی هستند. خیلی دوست دارم زودتر به شرایط مسابقه برگردم و با کسب سهمیه المپیک جوانترین کاراته کای ایران در توکیو باشم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 605

به "بهمنیار: می خواهیم بهترین نتایج را در المپیک کسب کنیم، رسیدن به توکیو بخشی از جهت ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهمنیار: می خواهیم بهترین نتایج را در المپیک کسب کنیم، رسیدن به توکیو بخشی از جهت ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید