خبرنگاران تفاهم نامه عارضه یابی واحدهای تولیدی امضا شد

به گزارش مجله جام جهان، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران از انعقاد تفاهم نامه با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برای عارضه یابی واحدهای تولیدی کوچک و متوسط خبر داد و گفت: اکنون در 26 استان با کادرسازی و برنامه ریزی، کار عارضه یابی را به طور همزمان انجام خواهیم داد.

خبرنگاران تفاهم نامه عارضه یابی واحدهای تولیدی امضا شد

به گزارش روز چهارشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، ابوالفضل کیانی بختکمک پیرامون انعقاد این تفاهم نامه اضافه کرد: موضوع این تفاهم نامه آموزش، پژوهش، مشاوره، نیازهای فناوری، رویدادهای استارت آپی و کمک به عارضه یابی است.

وی اضافه کرد: براساس این تفاهم نامه، عارضه یابی صنعتی را به عنوان یک کلینیک صنعت انجام خواهیم داد، صنایع کوچک و متوسط تعطیل و نیمه فعال را بررسی و راهکارهای بهبود را ارائه می دهیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران اضافه کرد: توانمندسازی را در برنامه کاری خود قرار داده ایم تا در سال جهش تولید بتوانیم صنایع نیمه فعال را فعال سازیم تا به چرخه تولید بازگشت داشته باشند.

کیانی بختکمک اضافه کرد: امسال بسته جهش تولید را پیشنهاد داده ایم که به صورت یک اکوسیستم یا زیست بومی است که سازمان مدیریت صنعتی، ایدرو و شرکت های دانش بنیان بخش های آن محسوب می شوند و تلاش می شود به شکل انتخابی شرکت های دانش بنیان که قابلیت جهش تولید دارند، حمایت کنیم.

وی اضافه کرد: صنایع کوچک به عنوان پیشران توسعه صنعتی و اقتصادی در همه کشورها مورد توجه قرار دارند و سهولت کسب وکار در صنایع کوچک و متوسط، اشتغال پایدار و زودبازدهی از مزایای صنایع کوچک و متوسط به حساب می آید و لزوم حمایت از این صنایع را می طلبد، در عین حال توسعه فناوری، نوآوری و کارآفرینی در همه کشورهای توسعه یافته از صنایع کوچک آغاز می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 701

به "خبرنگاران تفاهم نامه عارضه یابی واحدهای تولیدی امضا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تفاهم نامه عارضه یابی واحدهای تولیدی امضا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید