دفاع داروغه زاده از رامبد برای تولد فرزندش در کانادا

به گزارش مجله جام جهان، در حالی که جوی سنگین علیه رامبد جوان و نگار جواهریان به خاطر تصمیم به تولد فرزندشان در تورنتو به وجود آمده، یک مقام سازمان سینمایی در توئیتی از او دفاع کرد.

دفاع داروغه زاده از رامبد برای تولد فرزندش در کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با دور زمین همراه باشید، سفر دل اگیز به شهرهای تورنتو و ونکوور را با ما تجربه کنید.

ابراهیم داروغه زاده رئیس اداره ارزشیابی معاونت سینمایی در توئیتی به دفاع از رامبد جوان و نگار جواهریان پرداخت. این زوج سینمایی که اخیرا به کانادا رفتند و احتمالا فرزندشان در این کشور قرار است متولد گردد، به این دلیل که رامبد در همه سال های اخیر در خندوانه از ایرانی بودن و ایرانی ماندن و تحمل شرایط سخت سخن می گفت، زیر فشار قرار گرفته اند.

حالا داروغه زاده پس از انتشار عکس این زوج در کانادا و افزایش حملات به آنها درباره این اتفاق توئیت نموده و نوشته است:فرزندان این همه مقامات مسئول به آمریکا و انگلیس رفتند و درس خواندند و اقامت گرفته اند و حتی شهروند شده اند.

رامبد یک هنرمند بوده که در شرایط بد مالی سعی نموده در شرایط بد مالی که حاصل عملکرد بد همان مسئولین بوده برای مردم نشاط ایجاد کند، کدام به مردم بدهکارند؟

البته حالا بیش از مسئولین این مردم هستند که رامبد را نه برای تصمیم به تولد فرزندش خارج از مرزهای سرزمینی ایران که برای رفتار متفاوتش جلوی دوربین و در رسانه ملی مورد نقد قرار داده اند.

حالا باید دید این توئیت حمایتی داروغه زاده چه واکنش هایی دارد و آیا باعث می گردد با انتقادهای مردمی او هم مثل ژوله از حمایتش عقب نشینی کند؟

منبع: خبر فوری
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 367

به "دفاع داروغه زاده از رامبد برای تولد فرزندش در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع داروغه زاده از رامبد برای تولد فرزندش در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید