زندگی طیب حاج رضایی سریال می گردد، انتها نگارش سیناپس 40 قسمتی زنگی

به گزارش مجله جام جهان، نگارش طرح اولیه سریال زنگی به نویسندگی مجید آسودگان و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی به خاتمه رسید.

زندگی طیب حاج رضایی سریال می گردد، انتها نگارش سیناپس 40 قسمتی زنگی

به گزارش خبرنگاران، نگارش سیناپس اولیه فیلمنامه سریال زنگی به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مجید آسودگان با موضوع پرداخت به زندگی طیب حاج رضایی به خاتمه رسید.

تحقیقات پیرامون ساخت این سریال به همراه یک تیم پژوهشی از سال 1398 شروع و در دو مقطع به صورت تاریخ شفاهی و مکتوب صورت گرفت و در نهایت، پاییز سال 1399 نگارش طرح این سریال شروع و اسفند سال گذشته، سیناپس نهایی زنگی تحویل گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما شد.

این ملودرام اجتماعی که در اوایل دهه 40 در جنوب شهر تهران سپری می گردد؛ در بستر تاریخ، به وقایع آخر زندگی طیب حاج رضایی و افراد تاثیرگذار در آن مقطع می پردازد و به زودی کارگردان این اثر که مجری طرح آن، موسسه فرهنگی هنری وصف صباست نیز معین و معرفی خواهد شد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: قدم، برای دریافت انتقام گذشته به سراغ طیب خان می آید، اما گرفتار حرمت نون و نمک می گردد و سپس دل به دختری می سپارد و در کار عشق نیز از تیغ و خنجر باک نیست...

مجید آسودگان فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون است که بیش از این نگارش فیلمنامه آثاری چون: سریال راه و بیراه، همه خانواده من، فیلم سینمایی حس هفتم و... را بر عهده داشته است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1185

به "زندگی طیب حاج رضایی سریال می گردد، انتها نگارش سیناپس 40 قسمتی زنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی طیب حاج رضایی سریال می گردد، انتها نگارش سیناپس 40 قسمتی زنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید