فال ابجد امروز آدینه 25 فروردین 1402؛ اجازه نده سردرگمی آرامشت را به هم بریزد!

به گزارش مجله جام جهان، فال ابجد امروز آدینه 25 فروردین 1402؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است که بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در این فال مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز آدینه 25 فروردین 1402؛ اجازه نده سردرگمی آرامشت را به هم بریزد!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

اندازه

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 25 فروردین ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب آ د

دو صد گفته، چون نیم کردار نیست. مدتی است دقیقا بر عکس این جمله رفتار می کنی و سخنانت با اعمالت هم خوانی ندارد. بهتر است در هفته جاری به درون سفر نموده و گره کار خود را بیابی. چه بهتر که برای زندگی ات اولویت قائل شده و در صورت احتیاج، برای فردایی روشن تغییر مسیر دهی.

اردیبهشت: ج د ج

ممکن است احساس بی انگیزه بودن داشته باشی، اما بهتر است روی این موضوع کار نموده و اجازه ندهی سردرگمی آرامشت را به هم بریزد. هزینه های غیر منتظره ممکن است رخ دهد که درایت و تیزهوشی تو را می طلبد.

خرداد: د د آ

تو نمی توانی کسی را مجبور کنی به تو احترام بگذارد، اما می توانی از بی احترامی جلوگیری کنی. به نظر می رسد هفته جاری خصومت زیادی در فضا وجود دارد و برترین کاری که می توانی انجام دهی این است که با دوری از منفی ها احترام خودت را حفظ کنی.

تیر: د د ب

هفته جاری از رفتار های عجولانه اجتناب کن، زیرا عجله می تواند به ضرر منجر گردد. بعلاوه توصیه می گردد تصمیمات مالی را در نهایت دقت اتخاذ کن. در صورت احتیاج می توانی در این مورد با عزیزان مورد اعتماد یا یک مشاور حرفه ای مشورت کنی.

مرداد: ج د ج

زیبایی آن است که ظاهرت افراد را جذب خود نموده و باطنت آن ها را نزد تو نگه دارد. رفتار محجوبانه و در عین حال پر شور تو افراد را مجذوب می نماید، اما کم رویی به تو اجازه ایجاد روابط نمی دهد. هفته جاری کمی از ذات کم روی خود فاصله بگیرو با افراد بیشتری تعامل داشته باش.

شهریور: آ آ د

مدتی است که به سبک زندگی روزمره ات عادت نموده ای، زندگی ای که در آن از ریسک کردن اجتناب نموده و این مسئله روی رشد تو تاثیر منفی می گذارد. هفته جاری باید شجاع و خود جوش باشی و تغییرات لازم را در زندگی ات ایجاد کنی. در عین حال مراقب سلامتی ات باش، زیرا مسائل جزئی در سلامتی می تواند نگرانی های زیادی در پی داشته باشد.

مهر: ب ج د

هفته جاری فرصت خوبی است تا به کودک درون خود توجه بیشتری نشان داده و کار هایی انجام دهی که تو را از عمق وجودت خشنود می نمایند. چه در سفر باشی، چه آشپزی کنی یا اوقاتی را با دوستانت بگذرانی، در هر حال هفته خوبی برای تازه کردن زندگی است.

آبان: آ ب ج

به نظر می رسد برای رویارویی با بعضی آدم های اطراف خود به تیزهوشی و درایت زیادی احتیاج خواهی داشت. نگرانی و بر هم خوردن آرامش اصلا به نفع تو نیست. سعی کن از منفی بافی دوری نموده و از درایت خود برای ایستادگی استفاده کنی. با همکاران و رئیس روابط خوبی داشته باش.

آذر: ج د آ

ممکن است چالش هایی مقابلت ظاهر گردد، اما تو از روحیه خوب و هیجان انگیزی برخوردار هستی که باعث می گردد نه تنها سخت کوشش کنی بلکه مطمئن شوی که زندگی شخصی ات تحت تاثیر این مسائل قرار نخواهد گرفت.

دی: آ ج ج

بهتر است از بحث های غیر ضروری که می توانند آرامش تو را به خطر بیندازند اجتناب کنی. بعلاوه از گرفتن هر گونه تصمیم مالی عجولانه بپرهیز که ممکن است در آینده موجب پشیمانی گردد. در صورت احتیاج از مشاوره حرفه ای یاری بگیر.

بهمن: ب ب د

هفته جاری روی گام های کوچک، کار های کوچک و کار هایی که در دست داری تمرکز کن و بدان که بینش از کم، زیاد ها خلق می شوند به تحقق اهداف بزرگ تو یاری زیادی می نماید. موفقیت تو در طولانی مدت به توانایی ات در به انتها رساندن کار های کوچک بستگی دارد.

اسفند: ب ب ب

به قلمروی ناشناخته ها قدم گذشته ای، طبیعی است که کمی ترس داشته باشی، اما اجازه نده این ترس، جرات تغییر و جلو رفتن را از تو بگیرد. از نظر مالی هفته خوبی است به شرط آن که افکار مثبت داشته باشی و از منفی گرایی اجتناب کنی. از اتفاقات نو هراسی به دل راه نده.

منبع: فرادید
انتشار: 25 فروردین 1402 بروزرسانی: 25 فروردین 1402 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1775

به "فال ابجد امروز آدینه 25 فروردین 1402؛ اجازه نده سردرگمی آرامشت را به هم بریزد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز آدینه 25 فروردین 1402؛ اجازه نده سردرگمی آرامشت را به هم بریزد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید