قادری: تحویل نفت در ازای انجام پروژه های عمرانی در شرایط تحریم مفید است

به گزارش مجله جام جهان، یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی فروش نفت در قبال اجرای پروژه های عمرانی را برای شرایط تحریم مفید دانست و تاکید نمود که باید زمینه سوء استفاده در این کار از بین برود.

قادری: تحویل نفت در ازای انجام پروژه های عمرانی در شرایط تحریم مفید است

جعفر قادری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اینکه بخواهیم به ازای انجام پروژه های عمرانی به پیمانکاران نفت بدهیم اقدام مثبتی است به خصوص که در شرایط فعلی ما امکان فروش نفت را نداریم و اگر این اتفاق بیفتد امکانی برای اجرای پروژه ها فراهم می گردد.

وی درباره چگونگی جلوگیری از بروز فساد در این امر گفت: در اینجا ما می خواهیم نفت را به پیمانکار بابت کاری که انجام می دهد بدهیم، این اشکالی ندارد و زمینه ای برای بروز فساد نیست. زمانی نفت را به دستگاه ها به جای پول می دادند، این بود که مشکل ایجاد می کرد اما حالا سرمایه گذار بابت انجام یک پروژه نفت تحویل می گیرد که می تواند آن را در داخل یا خارج بفروشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس اعلام کرد: البته چنین پیشنهادی هنوز به صورت رسمی در کمیته اصلاح ساختار کمیسیون بودجه مطرح نشده اما پیشنهاد خوبی است به شرط اینکه اجازه سوء استفاده داده نگردد و جلوی مسائل حاشیه ای گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 824

به "قادری: تحویل نفت در ازای انجام پروژه های عمرانی در شرایط تحریم مفید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قادری: تحویل نفت در ازای انجام پروژه های عمرانی در شرایط تحریم مفید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید