هیئت مالی استان مازندران راهی استان مارکه ایتالیا شد

به گزارش مجله جام جهان، معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استانداری مازندران در رأس یک هیئت 36 نفره تجاری، مالی، دانشگاهی، صنعتی و گردشگری راهی استان مارکه ایتالیا شد.

هیئت مالی استان مازندران راهی استان مارکه ایتالیا شد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با سفر به ایتالیا در تابستان همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش خبرنگاران از ساری، در این سفر چهار روزه که به دعوت لوکا چریشولی استاندار مارکه ایتالیا انجام شد 21 نفر از تجار و فعالان مالی بخش خصوصی و 15 نفر از مدیران و مسئولان بخش های مختلف دولتی مازندران حضور دارند.

این سفر متعاقب سفر تیرماه استاندار و هیئت 46 نفره استان مارکه ایتالیا به مازندران انجام می پذیرد.

حسن خیریان پور ،معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استانداری مازندران، هدف از این سفر را آنالیز، پیگیری و عملیاتی کرن مفاد 12 بند از تفاهم نامه منعقده فیمابین استاندار مازندران و لوکا چریشولی استاندار مارکه ایتالیا در تیرماه 95 خاطرنشان کرد و گفت: در این تفاهم نامه بر پروژه های سرمایه گذاری در تاسیسات گردشگری و برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی ، گسترش همکاریهای کشاورزی، صنعتی با تکیه بر صنایع کوچک و متوسط از جمله دام و طیور و فناوری های بذر و نهال توافق شده بود که در جریان این سفر هر یک از موارد به دقت پیگیری و در جهت عملیاتی کردن آنها کوشش و اقدام خواهد شد.

بهره برداری از شبکه 20 کیلوولت برق در شهرک صنعتی جویبار

معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی مازندران از احداث شبکه 20 کیلوولت برق در شهرک صنعتی جویبار اطلاع داد.

یاسر امینی گفت: این پروژه به منظور تأمین برق پایدار و تقویت ولتاژ، افزایش پایدار خطوط برق رسانی و در راستای کاهش تلفات انرژی و حمایت از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی جویبار عملیاتی شده است.

معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی مازندران اضافه کرد: برای اجرای پروژه شبکه برق 20 کیلوولت به طول 400 متر ، مبلغ 200 میلیون ریال هزینه شده است.

ساماندهی تاسیسات قدیمی آبرسانی روستایی نکا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نکا به همراه چند نفر از کارشناسان این مدیریت از تاسیسات آبرسانی روستایی مجتمع شهید اسفندیاری این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید که به درخواست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نکا به منظور اطلاع از کیفیت آب شرب روستایی این شهرستان صورت گرفت، خانجانی به همراه چند نفر از کارشناسان مدیریت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از تاسیسات آبرسانی مجتمع شهید اسفندیاری و سیستم های کلرزنی دیدن کردند.

الیاس صحراگرد ضمن ارائه توضیحات لازم در مورد کمیت و کیفیت آب شرب ،گندزدایی و کلرزنی مداوم آب آشامیدنی از ساخت مخزن جدید، نصب پمپ ORLS، ساماندهی و جمع آوری تاسیسات قدیمی داخل مجتمع و ساخت اطاقک مربوط به سیستم جدید گندزدایی با آب ژاول اطلاع داد.

ارائه تسهیلات ویژه به شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از ارائه تسهیلات ویژه به شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان اطلاع داد.

سید مصطفی موسوی در بازدید از شهرک صنعتی بابکان آمل گفت: در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین توسعه مالی دانش بنیان، شرکت شهرک های صنعتی تسهیلات ویژه ای به شرکت های دانش بنیان پرداخت می نماید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت: شرکت های دانش بنیان متقاضی سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی از کاهش 10 درصدی بخش نقدی قرارداد واگذاری اراضی شهرک های صنعتی برخوردار خواهند شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 226

به "هیئت مالی استان مازندران راهی استان مارکه ایتالیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت مالی استان مازندران راهی استان مارکه ایتالیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید