پاسخ نگران کننده کریمی در خصوص ساپینتو؛ سرمربی پرتغالی رفتنی شد؟ ، حرکت بیرانوند خیلی زشت بود و منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم

به گزارش مجله جام جهان، سرپرست باشگاه استقلال گفت: استقلال با وجود باخت در دربی، شانس قهرمانی دارد و هنوز چیزی تمام نشده است.

پاسخ نگران کننده کریمی در خصوص ساپینتو؛ سرمربی پرتغالی رفتنی شد؟ ، حرکت بیرانوند خیلی زشت بود و منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم

به گزارش خبرنگاران دربی 100 همچون دربی های دیگر با بعضی حواشی همراه بود که مهم ترین آن مربوط به ریکاردو ساپینتو بود. سرمربی استقلال پس از سرانجام ملاقات با پرسپولیس دوان دوان به سمت تیم داوری رفت و چند جمله بیان نمود؛ جملاتی که به هیچ وجه قابل ترجمه نبود و حتی باشگاه استقلال هم از برنامه فوتبال برتر درخواست کرد که صحبت های ساپینتو را در این برنامه ترجمه نکند. علاوه بر این روز سه شنبه وزیر ورزش در مجمع عمومی باشگاه استقلال از این باشگاه به علت ریخت و پاش های بی مورد انتقاد کرد.

حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال در گفت وگویی با ایران در مورد این مسائل صحبت نموده است:

* بازیکنان ما در دربی تحت فشار بودند

او در ابتدا در مورد دربی بیان می نماید: بازی خوبی بود و بچه ها زحمت خود را کشیدند. ما در یکی دو صحنه از داوری متضرر شدیم و این موضوع هم یکی از عوامل باخت مان در دربی بود. البته باید بگویم پیش از دربی استقلال با بعضی حواشی روبرو شد. مشکلاتی که استقلال در یک ماه گذشته داشت، باشگاه های دیگر نداشتند. استقلال با حواشی مدیریتی و موضوعاتی که در مورد حذف از آسیا مطرح شد، روبه رو بود. این موضوعات باعث شد بازیکنان ما برای دربی تحت فشار باشند و نتوانند بازی خود را انجام دهند. با وجود این به بازیکنان و تیم فنی خسته نباشید می گویم چرا که کوشش خود را انجام دادند اما متأسفانه کوشش شان به ثمر ننشست.پ

هنوز شانس قهرمانی داریم

او در ادامه بیان می نماید: استقلال با وجود باخت در دربی، شانس قهرمانی دارد و هنوز چیزی تمام نشده است. کوشش مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تیم این است که در بازی های به جامانده برترین نتایج را کسب کنیم. سه بازی تا سرانجام فصل داریم و باید این سه بازی را با پیروزی به سرانجام برسانیم. ممکن است همه چیز تغییر کند و اتفاقات دیگری در سرانجام فصل رقم بخورد. هرکاری از دست مان بربیاید برای شادی طرفداران انجام می دهیم.

* وزیر ورزش همواره از ما حمایت می نماید

سرپرست استقلال در مورد برگزاری مجمع عمومی باشگاه که روز سه شنبه برگزار گردید، می گوید: مجمع باشگاه برگزار گردید و در این مجمع وزیر ورزش صحبت هایی داشتند و ما هم درخواست خود را از وزارت بیان نمودیم. حقیقتاً وزیر ورزش و جوانان همواره و در همه حال از ما حمایت می نماید و از همین جا به وزیر محترم ورزش خسته نباشید می گویم. با تصمیم وزارت ورزش اعضای هیأت مدیره طبق روال فعلی به کار خود ادامه خواهند داد و فعلاً شاهد هیچ تغییری نخواهیم بود. اگر قرار به تغییری هم باشد، در روزهای آینده اتفاق می افتد.

مدیران سابق پاسخ هزینه ها را بدهند

کریمی این گونه به صحبت های وزیر ورزش و صحبت های ساپینتو پس از سرانجام بازی با داوران واکنش نشان داد: این هزینه ها بوده و باشگاه استقلال چنین هزینه هایی داشته اما این هزینه ها مربوط به الان نیست. حقیقتاً این موضوع را باید مدیران سابق پاسخ دهند و بگویند چرا این گونه هزینه کردند. در مورد صحبت های ساپینتو با داوران باید بگویم که او بعد از بازی کاملاً تحت فشار بود و در این شرایط صحبتی کرد و از داور ناراحت بود. او مربی متعصبی است و تعصب زیادی به استقلال دارد و با تعصب کار خود را دنبال می نماید.

* با قدرت از ساپینتو حمایت می کنیم

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه می گوید: باشگاه استقلال از کوشش ها و زحمات ریکاردو ساپینتو سرمربی ارزشمند خود تشکر و قدردانی می نماید. بعضی ها برای ساپینتو حواشی ای ایجاد می نمایند و این افراد بدانند حاشیه هایی که سعی می نمایند برای او درست نمایند، بی فایده است و باشگاه حمایت کامل خود را از سرمربی اش اعلام می نماید. او با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و مدیریت هم همه جوره از او حمایت خواهد نمود. امیدواریم نتیجه این حمایت ها قهرمانی استقلال در سرانجام فصل باشد.

* از دروازه بان پرسپولیس شکایت کردیم

او در مورد شادی عجیب علیرضا بیرانوند پس از سرانجام بازی که به نشانه بریدن سر استقلال دست خود را روی گلو قرار داد، می افزاید: شادی بیرانوند خیلی زشت بود و از او انتظار نمی رفت که چنین حرکتی انجام دهد. او بازیکن ملی است و باید همچون یک بازیکن ملی عمل کند. به هر حال از او به خاطر آن حرکت زشت شکایت کردیم و باید ببینیم کمیته انضباطی چه جریمه ای برای او در نظر خواهد گرفت.

* آخر فصل درباره ساپینتو تصمیم می گیریم

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا فصل آینده ساپینتو در استقلال به کار خود ادامه خواهد داد، می گوید: تعیین نیست و آخر فصل شرایط او تعیین می گردد. در حال حاضر به این فکر می کنیم که بتوانیم در سرانجام فصل نتیجه خوبی بگیریم و در واقع هدف خود ساپینتو قهرمانی با استقلال است و برای رسیدن به این مهم خیلی کوشش می نماید. در حال حاضر در کوشش هستیم بزودی بتوانیم بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم تا بازیکنان بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند و برای قهرمانی تیم کوشش نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1780

به "پاسخ نگران کننده کریمی در خصوص ساپینتو؛ سرمربی پرتغالی رفتنی شد؟ ، حرکت بیرانوند خیلی زشت بود و منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ نگران کننده کریمی در خصوص ساپینتو؛ سرمربی پرتغالی رفتنی شد؟ ، حرکت بیرانوند خیلی زشت بود و منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید