پلمب و جریمه نقدی مجتمع تجاری متخلف در غرب تهران

به گزارش مجله جام جهان، بازرس اتاق اصناف تهران اظهار داشت که پاساژی که روز گذشته ویدیو ازدحام جمعیت مردم در آن منتشر شده بود، جریمه شد.

پلمب و جریمه نقدی مجتمع تجاری متخلف در غرب تهران

به گزارش خبرنگاران، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از یکی از مجتمع های تجاری شهرک غرب واحد صنفی که با حراج اجناس خود موجب ایجاد تجمع شده بود، بازرس اتاق اصناف تهران گفت که بازرسان اصناف به محل وقوع تخلف مراجعه کردند و بعد از بررسی های این واحد صنفی به ارزش 6 میلیون و 840 هزار ریال جریمه نقدی شد.

وی افزود: به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، علاوه بر جریمه نقدی، این واحد صنفی با دستور کننده دادستانی تهران تا اطلاع ثانوی پلمب شد.

حسین درودیان -معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران - در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: به طور کلی عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای واحد صنفی 300 هزار تومان جریمه دارد. اما این واحد علاوه بر رعایت نکردن مسائل بهداشتی برای اقدام به حراج از اتحادیه و اتاق اصناف تهران هم مجوز نداشت، یعنی تخلفات حراج غیر قانونی و همچنین صادر نکردن فاکتور هم به تخلفاتش اضافه شد و مجموعا 618 هزار تومان جریمه شد.

همچنین به گفته وی، پرونده این واحد به دلیل نداشتن پروانه کسب به اتحادیه و اماکن ارسال شده و پلمب خواهد شد.

درودیان همچنین با بیان اینکه کننده بهداشت، دادستانی و پلیس اماکن در این بازرسی حضور داشت، گفت: دادستانی به صورت شفاهی این واحد را به دلیل رعایت نکردن پروتکل بهداشتی پلمب کرد و مسئولان واحد فردا باید برای تعهد در دادستانی حضور پیدا کنند. پرونده رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی مرتبط با کرونا از این به بعد دست دادستانی است و اقدامات مرتبط با نظام صنفی انجام شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 856

به "پلمب و جریمه نقدی مجتمع تجاری متخلف در غرب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب و جریمه نقدی مجتمع تجاری متخلف در غرب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید