پیشنهاد هدایت فوتسال ازبکستان به مربی ایرانی

به گزارش مجله جام جهان، فدراسیون فوتبال ازبکستان به دنبال استخدام یک مربی ایرانی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال این کشور است.

پیشنهاد هدایت فوتسال ازبکستان به مربی ایرانی

به گزارش ایسنا، قرارداد تیم ملی فوتسال ازبکستان بعد از کسب مقام نائب قهرمانی مسابقات داخل سالن آسیا، با مندز اسپانیایی به خاتمه رسید و مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور پیشنهاد هدایت تیم ملی فوتسال ازبکستان را به شهاب سفال منش داده اند.

سفال منش که سابقه مربی گری در تیم تاسیسات دریایی تهران و لیگ کانادا را دارد، در حال حاضر سرمربی تیم ملی لبنان است و برای به عهده دریافت هدایت ازبکستان باید رضایت فدراسیون فوتبال لبنان را جلب کند.

سفال منش در گفت وگو با ایسنا، دراین باره توضیح داد: بنده با فدراسیون فوتبال لبنان تا خاتمه جام ملت های آسیا(اواخر بهمن سال جاری) قرارداد دارم و لبنانی ها تا این لحظه موافقت خود را مبنی بر جدایی ام اعلام نکرده اند. بنابراین در ایمیلی که به فدراسیون ازبکستان زدم، اعلام کردم که تا خاتمه جام ملت ها نمی توانم با شما همکاری داشته باشم.

او افزود: پیشنهاد ازبکستان را رد نکردم و گفتم یا باید با فدراسیون لبنان مذاکره کنید یا قراردادم را بعد از جام ملت های آسیا با شما امضا می کنم. ازبک ها به دنبال مربی ای هستند تا برنامه ریزی بلند مدت و سه ساله داشته باشد و تغییر و تحولاتی در این تیم به وجود آورد.

مدرس فوتسال AFC همچنین گفت: سه مربی هستند که در تیم های آسیایی در حال چرخشند. رودریگو سرمربی تایلند بود و در حال حاضر سرمربی ویتنام است. مندز سرمربی سابق ازبکستان در حال حاضر هدایت تایلند را به عهده دارد و برونو سرمربی پیشین ویتنام به ژاپن رفته است. بنابراین یکی از قدرت های آسیا یعنی ازبکستان به دنبال مربی است. همچنین تیم ملی ازبکستان تیم پیری است که باید تغییر نسل ایجاد کند در غیراینصورت به مشکل می خورند.

سرمربی تیم ملی لبنان همچنین در مورد برنامه اش با لبنان توضیح داد: از دیروز با تیم ملی فوتسال لبنان استارت زده ام و دو هفته برای آماده سازی زمان داریم. هشت نوامبر راهی تایلند خواهیم شد و در یک گروه چهار تیمی با قطر، اردن و سوریه مسابقات انتخابی جام ملت ها را برگزار می کنیم. همچنین آقای ماتیک از مدرسان فیفا به عنوان مربی دروازه بان ها به کادرفنی اضافه کرده ام. حسن حمود، دکتر ندیم و حسین دیب نیز مجموعه کادرفنی ما را تشکیل می دهند.

منبع: انتخاب
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 84

به "پیشنهاد هدایت فوتسال ازبکستان به مربی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد هدایت فوتسال ازبکستان به مربی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید