چگونه با پرداخت دو میلیون دلار در سال دوباره 18 ساله شویم؟

به گزارش مجله جام جهان، برایان جانسون 45 ساله یک کارآفرین بیوتکنولوژی است که امیدوار است با گذراندن یک برنامه آزمایشی به نام پروژه بلوپرینت روند پیری طبیعی را معکوس کند. او میخواهد تا زمانی حدی این برنامه را پیش ببرد که سن بیولوژیکی اش به 18 سال برسد.

چگونه با پرداخت دو میلیون دلار در سال دوباره 18 ساله شویم؟

به گزارش یورونیوز، بر اساس این گزارش که در بلومبرگ به چاپ رسیده است نتایج آخرین آزمایشات آقای جانسون نشان می دهد او حالا قلب یک جوان 37 ساله، پوست یک جوان 28 ساله و ریه پُرتوان یک جوان 18 ساله را دارد.

این برنامه با مشارکت 30 متخصص سلامت و از سوی الیور زولمن، یک پزشک 29 ساله که خود را دکتر جوانسازی می نامد، رهبری می گردد. به گفته این تیم، بدن جانسون سال جاری با هزینه کرد 2 میلیون دلار می تواند در مسیر کشف راز تغییر سن قرار بگیرد.

هرچند این برنامه هنوز در مرحله آزمایشی خود قرار گرفته است و دائماً در حال تغییر است، اما به طور کلی می توان گفت این برنامه دارای یک رژیم روزانه به شدت سخت از جمله مکمل ها، وعده های غذایی و بعلاوه ورزش و آزمایش های بدنی است.

به عنوان مثال جانسون در این برنامه هر روز صبح ساعت 5 از خواب بیدار می گردد و مقدار زیادی مکمل غذایی مانند لیکوپن، متفورمین، زردچوبه، روی، دوز کمی لیتیوم و غیره مصرف می نماید. او بعلاوه تنها مجاز به مصرف 1977 کالری در روز است. علاوه بر این او هر روز یک ساعت ورزش می نماید و سه بار در هفته تمرینات سنگین ورزشی انجام دهد. جانسون هرشب در یک ساعت معین و پس از استفاده از عینک های مخصوص که نور آبی را مسدود می نمایند می خوابد و هر ماه مجبور به تحمل ده ها آزمایش پزشکی است که بعضی از آن ها بسیار دردناک هستند و در آخر هر ماه آزمایش خون، ام آر آی و کولونوسکوپی انجام می دهد تا نتایج این برنامه را روی بدن خود ببیند.

جانسون دراین باره می گوید: کاری که من انجام می دهم ممکن است چندان معقول به نظر نرسد، اما کوشش می کنم ثابت کنم که می گردد جلوی رشد پیری را گرفت.

او که از سال 2021 آغاز به انجام این برنامه نموده، توانسته است سن بیولوژیکی بعضی از ارگان های بدنش را جوان تر سازد به گفته پزشکان حاضر در این برنامه جانسون التهاب لثه یک نوجوان 17 ساله را دارد و دستگاهی که مقدار نعوظ های جانسون را در شب ردیابی می نماید نشان می دهند او مانند یک نوجوان است.

جانسون با انجام این برنامه امیدوار است بتواند روند پیری خود را معکوس کند و دیگران را نیز تشویق کند در این کار شرکت نمایند. او بعلاوه اخیراً وب سایتی به نام المپیک جوانسازی راه اندازی نموده است که 1750 نفر در دنیا که علیه پیری می جنگند در آن عضو هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1745

به "چگونه با پرداخت دو میلیون دلار در سال دوباره 18 ساله شویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه با پرداخت دو میلیون دلار در سال دوباره 18 ساله شویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید