ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است

به گزارش مجله جام جهان، یک ژنرال بازنشسته آمریکایی روز دوشنبه در مصاحبه ای با اشاره به لحن گفتار رئیس جمهور آمریکا درباره عملیات کشتن البغدادی گفت که داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است.

ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است

به گزارش گروه بین الملل مجله جام جهان، جیمز استراوریدیس ژنرال چهارستاره بازنشسته آمریکایی روز دوشنبه گفت که گروه داعش واقعا در مدیریت عملیات از دونالد ترامپ بهتر است.

استراوریدیس که 37 سال در نیروی دریایی آمریکا حضور داشته و پیشتر نیز به عنوان یکی از فرماندهان ارشد ناتو بوده در مصاحبه با شبکه خبری ان بی سی درباره کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده داعش این مطلب را عنوان نمود.

این ژنرال بازنشسته آمریکایی گفت که لحن گفتار رئیس جمهور زمانی که روز یکشنبه درباره عملیات موفقیت آمیز صحبت می کرد موجب استفاده گروه های افراطی برای جذب نیروهای بیشتر قرار خواهد گرفت.

وی افزود: اینجا یک مشکل واقعی وجود دارد و آن انگیزه طرف دیگر است. بعضی شاید این استدلال را بکنند که لحن گفتار ترامپ بازدارنده است اما من اینچنین فکر نمی کنم.

استراوریدیس اضافه نمود: این نوار دوباره اجرا خواهد شد و به خصوص تصویر سگ در دنیا عرب باعث ایجاد انگیزه منفی می گردد و معتقدم که این لحن گفتار ترامپ به عنوان ابزاری برای جذب نیرو توسط داعش در اینترنت استفاده خواهد شد.

رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه در کنفرانس خبری خود درباره کشته شدن البغدادی گفت که وی مانند یک سگ کشته شد و اصلا مرگی قهرمانانه نداشت و مثل یک بزدل کشته شد و موقع کشته شدن، گریه می کرد و زار می زد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 89

به "ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژنرال بازنشسته آمریکایی: داعش در مدیریت عملیات از ترامپ بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید