آشنایی با انواع کارت گردشگری دبی و مزایای آنها

به گزارش مجله جام جهان، با استفاده از این کارت ها مسافران می توانند هزینه های مربوط به سفر در مقصد را تا حدی کاهش دهند.

آشنایی با انواع کارت گردشگری دبی و مزایای آنها

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

دبی جز شهرهایی است که با ارائه کارت های گردشگری متنوع این امکان را به مسافران خود می دهد تا آن ها بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی چشم گیری را به وجود بیاورند.

ما در این مطلب قصد داریم تا درباره کارت گردشگری دبی که در 3 نوع به مسافران ارائه می گردد و هر کدام دارای شرایط مخصوص به خودشان هستند، صحبت کنیم.

کارت گردشگری فلکس

با توجه به آنچه که در بالا گفتیم کارت گردشگری دبی در دو نوع Dubai Flexi Attractions Pass، Dubai All Inclusive Pass و Dubai Unlimited Attraction Pass در اختیار مسافرانی که به این شهر سفر می نمایند قرار می گیرد. این کارت برترین خدمات گردشگری دبی را برای صرفه جویی در هزینه های بازدید از شاخص ترین جاذبه های گردشگری این شهر و بعلاوه استفاده از انواع تفریحاتی که در این شهر وجود دارد را برای مسافران فراهم می آورد.

با توجه به این که در سال های اخیر دبی تبدیل به یکی از زیباترین شهرها نه تنها در خاورمیانه بلکه در دنیا شده است گردشگران زیادی هستند که در سراسر دنیا دبی را برای سفر خودشان انتخاب می نمایند. در این شهر به جرات می توان گفت که عظیم ترین پروژه های تفریحی و رفاهی اجرا شده است. کمتر گردشگری پیدا می گردد که به بازدید از این شهر رویایی و جاذبه های اعجاب انگیز آن راغب نباشد.

کارت گردشگری Dubai Flexi Attractions Pass

کارت گردشگری Dubai Flexi Attractions Passمی توانید تا 30 درصد تخفیف از سه تا پنج جاذبه این شهر تماشا کنید و این تخفیف شامل تفریحات مجذوب کننده و فراموش نشدنی این شهر هم می گردد. این کارت برای گردشگری یکی از برترین گزینه های ممکن است که پیشنهاد می گردد آن را حتما تهیه کنید. زمانی که شما تور دبی را از آژانس های مسافرتی می خرید معمولا یک گشت شهری در آن برای شما در نظر گرفته شده است، اما در بقیه روزها خودتان باید دست به کار شوید و اقدام به گشت و گذار در این شهر بنمایید. این کارت به شما امکان این را می دهد که برنامه سفر خود را به صورت شخصی تنظیم کنید و تماشای های دبی را طبق زمانبندی مدنظر خودتان ببینید و به این ترتیب، هزینه بازدید از جاذبه ها و در نهایت هزینه سفرتان را تا حدی کاهش دهید.

مزایای کارت گردشگری Dubai Flexi Attractions Pass

امکان بازدید از 3 تا 5 جاذبه یا تفریح به انتخاب خودتان با 30% تخفیف

یک دفترچه راهنمای رنگی حاوی اطلاعات مرتبط با جاذبه ها به همراه کارت

امکان استفاده از کارت برای بازدید از جاذبه ها یا استفاده از تفریحات مکان های اطراف دبی

تفریحات ممکن با کارت گردشگری Dubai Flexi Attractions Pass

پارک آبی هتل آتلانتیستور شهری با استفاده از اتوبوس روباز

سقوط آزاد در تونل بادتور کشتی تفریحی مارینا داو (Marina Dhaw) همراه با شام

اتوبوس عجایبگشت 90 دقیقه ای آبی با قایق تندرو

تور سافاری در صحرا همراه با شامتور مسجد مدینه شیخ زاید و شهر ابوظبی

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبیتور شهری دبی همراه با تور بازدید از موزه دبی

شهربازی موضوعی هاب زیرو (Hub Zero)دلفیناریوم دوبی

تماشای شهر از بالای برج خلیفهآکواریم لاست چَمبرز (Lost Chambers & Ambassador Lagoon Atlantis)

پیست اسکی در فضای بستهتور کشتی تفریحی لاما کریک (Lama Creek)

تور کشتی تفریحی جزیره نخل جمیرا

علاوه بر امکان استفاده از کارت گردشگری دبی برای تفریح و تفریح می توانید از آن برای اعمال تخفیف در رستوران های این شهر هم بهره ببرید. ما در این قسمت نام بعضی از رستوران هایی که که می توانید با رفتن به آن ها از کارت گردشگری دبی بهره ببرید را هم نام می بریم.

بعلاوه با استفاده از این کارت می توانید از خدمات رستوران های مطرح این شهر هم بهره ببرید که نام آن ها به توضیح زیر است:

رستوران Asia in Wok Exotic Restaurant Express (25% تخفیف)

آدرس: Dubai Marina Dubai Marina Mall Sheikh Zayed Rd, Dubai, United Arab Emirates

رستوران Bay At Wakeel (15% تخفیف)

آدرس: Dubai - United Arab Emirates

رستوران Alto Mar (15% تخفیف)

آدرس: Jumeirah 1, Fishing Harbour - Dubai - United Arab Emirates

رستوان La Perle by Dragone (50% تخفیف)

آدرس: 260 Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirates

کارت گردشگری Dubai Unlimited Attraction Pass

با توجه به آنچه که در بالا گفته شد کارت دیگری دولت دوبی برای مسافران خود در نظر گرفته است که نام آن Dubai unlimited Attractions Pass است و با استفاده از آن امکان 50% تخفیف برای بازدید از جاذبه های تماشای و همینطور دیگر خدمات ممکن فراهم است. استفاده از این کارت برخلاف کارت Dubai Flexi Attractions Pass هیچ محدودیتی ندارد و می توانید طی 5 روز متوالی به صورت نامحدود از آن بهره ببرید.

کارت گردشگری Dubai All Inclusive Pass

یکی دیگر از کارت گردشگری دبی که خدمات گردشگری بسیار مناسبی را برای مسافران فراهم می آورد کارت Dubai All Inclusive Pass است. این کارت یکی از برترین کارت های گردشگری دبی است که می توانید آن را در پکیج های دو، سه، چهار، پنج و هفت روزه تهیه کنید و در سفرتان به این شهر با تور یا به صورت انفرادی، از 35 جاذبه یا فعالیت های تفریحی این شهر رویایی، رایگان و بدون هیچگونه محدویدتی بازدید یا بهره ببرید.

مزایا کارت گردشگری Dubai All Inclusive Pass

امکان استفاده نامحدود از کارت

عدم احتیاج به پرداخت پول در هنگام بازدید از جاذبه ها یا استفاده از تفریحات دبی

امکان استفاده از کارت به دو صورت دیجیتالی (به وسیله اپلیکیشن موبایل رایگان کارت) و چاپی

ارائه دفترچه راهنما به همراه کارت

کارت گردشگری ال اینکلوسیو

تفریحات ممکن با کارت گردشگری Dubai All Inclusive Pass

تماشای شهر از یالای برج خلیفهپارک آبی آتلانتیسآکواریم لاست چمبرز

صرف شام در کشتی کروز Dhow در خلیج دبیاسکی در پیست اسکی پلار پس (Polar Pass)صرف غذا یا دسر در کافی شاپ رِین فارست (Rainforest) در دبی مال

صرف غذاهای اصیل عربی در رستوران حلب (Al Hallab)سقوط آزاد در تونل بادشهربازی موضوعی سربسته آی. ام. جی ورلد اف ادورنچر (IMG world of advanture)

صرف غذا در رستوران ایتالیایی دیبپو (Buca di Beppo)بازدید از مرکز عظیم تفریح و تفریحی هاب زیرو (Hub Zero)بازدید از جنگی مصنوعی عمودی گیاهان گرمسیری گرین پلنت (Green Planet)

تور دریایی با قایق تندروی (Rib) در اطراف برج العرب، هتل آتنالتیس، جزایر نخل و تالاب دبیتور کشتی تفریحی به همراه شام و تماشای چشم انداز زیبای غروب خورشیدتور کشتی تفریحی جزایر نخل

زمین گلف Tee & Putt Mini Golf Glow-in-the-Dark در مرکز خرید وافیزمین بازی لیزرتگ (شلیک به اهداف فرضی با تفنک های لیزری) و تماشای فیلم های شش بعدی در مجموعه تفریحی Thrill Zoneبازدید از مرکز تفریحی ترسناک هایستِریا هانتِد اترکشن

تور شهری یک روزه ابوظبی با اتوبوس های روبازبازدید از مرکز تفریح بچه ها مَتِل پِلیتور جزایر نخل با قایق های کایاک

بازی واقعیت مجازی Two hour seasonبادموج سواری (ویند سرف)تور کشتی تفریحی ابوظبی در روز (Daylight Cruise in Abu Dhabi)

سافاری صحرا و شام BBQ در ابوظبیتور دریایی N Dip به همراه شنا در ابوظبیشترسواری در ابوظبی

سافاری در هنگام صبح در ابوظبیبازدید از جنگل های مانگرو یا جنگل های حرا در ابوظبی با قایق های کایاکبازدید از جنگل های مانگرو یا جنگل های حرا در ابوظبی با قایق های کایاک

تور دریایی کانال شرقی جنگل های مانگرو در ابوظبیتور دوچرخه سواری در جمیراتور کشتی تفریحی ابوظبی همراه با تماشای غروب افتاب

تور یک روزه صخره نوردیقایق پارویی ایستادهتور شهری دبی با اتوبوس روباز

خرید کارت های گردشگری دبی

کارت گردشگری دبی در نوع Dubai Flexi Attractions Pass با سه بلیط برای عظیمسالان 155.42 و برای بچه ها 141.78 دلار بوده و با 5 بلیط برای عظیمسالان 241.88 و برای بچه ها 220.26 دلار می باشد.

برای خرید کارت گردشگری دبی Dubai unlimited Attractions Pas هم قیمت کارت 5 روزه برای عظیمسالان 376.97 دلار و برای بچه ها 344.5 دلار است.

به منظور خرید کارت گردشگری دبی Dubai All Inclusive Pass قیمت های کارت 2 روزه برای بچه ها 319 دلار و برای عظیمسالان 239 دلار، کارت با اعتبار 3 روزه برای بچه ها 429 دلار و برای عظیمسالان 279 دلار، کارت با اعتبار 4 روزه برای بچه ها 529 دلار و برای عظیمسالان 309 دلار، کارت با اعتبار 5 روزه برای بچه ها 569 دلار و برای عظیمسالان 359 دلار و در آخر هم کارت با اعتبار 7 روز برای بچه ها 599 دلار و برای بچه ها 399 دلار است.

نکاتی درباره کارت های گردشگری دبی

توجه داشته باشید! از کارت گردشگری دبی در نوع Dubai Flexi Attractions Pass و Dubai unlimited Attractions Pass می بایست حداکثر تا 7 روز متوالی پس از این که صادر شد بهره ببرید؛ پس از گذشت این مدت روز این کارت غیر قابل استفاده می گردد.

مدت زمان استفاده از کارت Dubai All Inclusive Pass دو هفته پس از صدور کارت است.

کارت به دو صورت قابل استفاده است. هم می توانید به وسیله اپلیکیشن رایگان کارت از نسخه دیجیتالی آن روی گوشی بهره ببرید و هم می توانید از نسخه چاپی کارت و دفترچه راهنما بهره ببرید.

منبع: گردشبان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1301

به "آشنایی با انواع کارت گردشگری دبی و مزایای آنها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با انواع کارت گردشگری دبی و مزایای آنها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید