خبرنگاران مقصران حادثه انفجار منزل مسکونی در جهرم تعیین شدند

به گزارش مجله جام جهان، شیراز-خبرنگاران- رئیس دادگستری شهرستان جهرم استان فارس گفت: طبق نظر اولیه کارشناسی و آنالیز گزارش های نهادهای حاضر در امداد رسانی و معاینه میدانی، مقصران حادثه انفجار و تخریب منزل مسکونی در شهرستان جهرم معین شدند.

خبرنگاران مقصران حادثه انفجار منزل مسکونی در جهرم تعیین شدند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

حمد اسمی، روز دوشنبه با اشاره به اینکه در اظهارنظر اولیه کارشناسی شرکت آبفا و شرکت گاز این شهرستان مقصران وقوع این حادثه هستند، گفت: مطابق این نظر کارشناسی شرکت آبفا جهرم به دلیل آسیب رساندن به کف خواب علمک گاز و شرکت گاز این شهرستان نیز به دلیل عدم آنالیز کامل تبعات آسیب به کف خواب علمک گاز به عنوان مقصران این حادثه شناخته و معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه نظریه کارشناسی قابلیت اعتراض دارد بیان داشت: به دلیل ابعاد گسترده حادثه و آسیب ناشی از آن پس از تشکیل این پرونده موضوع با حساسیت توسط دادگستری شهرستان در دستور پیگیری نهاده شد.

اسمی توضیح داد: مقصران حادثه مذکور در چارچوب قانون تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت و همه مراحل رسیدگی به این پرونده به صورت شفاف اطلاع رسانی خواهد شد.

روز پنجم اردیبهشت ماه 1400 و در پی اقدام به حفاری اداره آبفا شهرستان جهرم و آسیب به لوله گاز شهری و نشت گاز به فنداسیون یک منزل مسکونی انفجار شدیدی ایجاد شد که باعث فوت سه نفر، مصدوم شدن 6 نفر، تخریب کامل یک منزل مسکونی و آسیب 80 درصدی به 2 منزل مسکونی همجوار و آسیب به 40 واحد مسکونی اطراف و همچنین آسیب به 15 دستگاه خودرو شد.

شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری از جنوب شرق شیراز واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 1186

به "خبرنگاران مقصران حادثه انفجار منزل مسکونی در جهرم تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مقصران حادثه انفجار منزل مسکونی در جهرم تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید