خبرنگاران 95.5 درصد خانوارهای روستایی گیلان از گاز طبیعی برخوردار هستند

به گزارش مجله جام جهان، رشت - خبرنگاران- مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: همه شهرها و 2 هزار و 57 روستا معادل 95 و نیم درصد خانوارهای روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

خبرنگاران 95.5 درصد خانوارهای روستایی گیلان از گاز طبیعی برخوردار هستند

حسین اکبر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت : با برنامه ریزی های اجرا شده و بهره مندی بیش از چهار هزار متقاضی جدید از گاز طبیعی تعداد خانوارهای برخوردار از گاز در گیلان به بیش از یک میلیون و 122 هزار مشترک رسید.

وی با بیان اینکه شرکت گاز گیلان با وجود تمرکز بر کیفی سازی و افزایش تنوع خدمات قابل ارائه به مشترکان، با تمام توان نسبت به جذب مشترکان جدید تلاش می کند، شرح داد: میزان چهار هزار مشترک نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 100 درصد رشد داشته است که نشان از توجه این شرکت به بهره مند شدن همه مناطق واجدالشرایط از نعمت گاز طبیعی می باشد.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه تعداد مشترکان گاز طبیعی از ابتدای دولت یازدهم خاطرنشان کرد: با افزایش تعداد مشترکان، توجه و بازرسی بیش از پیش ایستگاه ها و تاسیسات گاز برای به حداقل رساندن خسارات و قطعی ها و افزایش پایداری جریان گاز امری ضروری است.

اکبر با اشاره به ایمنی گاز رسانی خاطرنشان کرد: وظیفه شرکت گاز حفظ پایداری و ایمنی جریان گاز تا درب منازل مشترکان است و وظیفه رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل و تجهیزات گازسوز استاندارد در داخل منازل برعهده شهروندان و مشترکان گاز خانگی می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از همه مشترکان به ویژه مشترکان جدید خواست تا با رعایت نکات ایمنی از قبیل سرویس و تعمیر وسایل گرمایشی، بررسی باز بودن خروجی دودکش ها و نصب کلاهک H و همچنین مصرف بهینه گاز طبیعی، زمستان امسال را در کنار خانواده در آرامش سپری نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 936

به "خبرنگاران 95.5 درصد خانوارهای روستایی گیلان از گاز طبیعی برخوردار هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 95.5 درصد خانوارهای روستایی گیلان از گاز طبیعی برخوردار هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید