فایل های کتاب های درسی دانشگاه علامه طباطبایی دسترس پذیر شد

به گزارش مجله جام جهان، فایل های کتاب های درسی فارسی مورد احتیاج دانشجویان و اعضای هیات علمی در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی و سامانه همراه به پژوه دسترس پذیر شد.

فایل های کتاب های درسی دانشگاه علامه طباطبایی دسترس پذیر شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله جام جهان به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی ، فایل های کتاب های درسی فارسی مورد احتیاج دانشجویان و اعضای هیات علمی در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی و سامانه به پژوه دسترس پذیر شد.

براساس این گزارش ،کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبایی با توجه به احتیاج دانشجویان و محدود شدن خدمات اطلاعاتی دانشگاه به دلیل شیوع کرونا و نیز درخواست های فراوان در مورد امکان دسترسی به فایل کتاب های درسی فارسی اعلام شده از سوی اعضای هیات علمی، بخشی از عناوین کتاب های درسی مندرج در فهرست های دریافتی از دانشکده ها را تامین کرد.

گفتنی است ، این منابع با بیش از 150 عنوان در زمینه های موضوعی ادبیات، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات و حقوق تهیه شده، و اکنون روی سامانه های کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و سامانه همراه به پژوه قابل دسترس است البته تمامی این منابع در درختواره موجود در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه به تفکیک دانشکده قابل مشاهده و دسترس هستند.

گفتنی است ، منابعی که رایگان روی وب یا وب سایت ناشران وجود داشته اند به صورت تمام متن، و در مورد منابع غیر رایگان، پیوند دسترسی به آن ها قرار داده شده است. نیز بعضی منابع دیگر در دست تامین هستند، و ان شاءالله به زودی به این درختواره افزوده خواهند شد. فهرست تمامی منابع به همراه پیوند دسترسی به آن ها در قالب پی دی اف در ذیل قابل دریافت است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 571

به "فایل های کتاب های درسی دانشگاه علامه طباطبایی دسترس پذیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فایل های کتاب های درسی دانشگاه علامه طباطبایی دسترس پذیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید