مسکن مهر پردیس 150 میلیون تومان ارزان شد

به گزارش مجله جام جهان، به گزارش خبرنگاران، کاهش قیمت دلار بازار پر تقاضا و پر از دلال مسکن مهر شهر پردیس را تحت تاثیر مثبت قرار داده است. تا پیش از ریزش نرخ دلار واحدهای مسکن مهر آماده سکونت در فازهای متعدد پردیس با قیمت های بعضا بالای یک میلیارد تومان خرید و فروش می شد.

مسکن مهر پردیس 150 میلیون تومان ارزان شد

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به عنوان مثال در فاز 9 جدید قیمت یک واحد مسکونی با تمام امکانات 950 تا یک میلیارد تومان بود. در فاز 11 قیمت واحدهای کوزو نیز بین 900 تا 950 میلیون تومان بود. در فاز 8 نیز واحدهای 105 تا 120 متر مربعی با قیمت بین 950 تا یک میلیارد و 300 میلیون تومان (واحد تکمیل شده و به اصطلاح فول) خرید و فروش می شد.

این در حالی است که طی دو هفته اخیر و با ریزش قیمت دلار و سایر ارزها، بازار مسکن مهر شهر پردیس تحت تاثیر مثبتی برای مصرف نمایندگان قرار گرفته است. بر این اساس واحدهای مسکن مهر فاز 8 بیشترین کاهش قیمت را تجربه نموده اند. در این فاز کاهش قیمت حدود 150 میلیون تومان بوده است.

در فاز 11 (کوزو) واحدهای آماده سکونت (ضامن کلید و کلید تحویل) بین 750 تا 820 میلیون تومان در فایل فروش قرار گرفته است. در فاز 9 جدید نیز کاهش قیمت حدود 100 میلیون تومان بوده است. ناگفته نماند یکی از دلایل افزایش های نجومی قیمت مسکن مهر پردیس فعالیت دلالان این شهر است. دلالانی که گفته می گردد بعضی از آنها 700 تا 1000 واحد مسکن مهر را در اختیار دارند.

به نظر می رسد تداوم کاهش قیمت دلار بیشترین تاثیر را در بازار مسکن شهرهای جدید به خصوص پردیس خواهد گذاشت. گرچه کارشناسان مالی بر تاثیرگذاری این فرایند بر بازار مسکن کشور تأکید می نمایند اما با توجه به شرایط این بخش (افزایش شدید قیمت مصالح ساختمانی) در کوتاه مدت نباید منتظر ریزش قیمت ها در کلانشهرها از جمله تهران باشیم. عدم تناسب عرضه و تقاضا در شهرهای عظیم نیز دلیلی برای سرعت کم کاهش قیمت مسکن به شمار می رود.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 854

به "مسکن مهر پردیس 150 میلیون تومان ارزان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکن مهر پردیس 150 میلیون تومان ارزان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید