خبرنگاران مکانل: احتمالا دور دوم مناظرات انتخابات 2020 آمریکا مجازی برگزار می گردد

به گزارش مجله جام جهان، تهران- خبرنگاران- با توجه به ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا، رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا روز آدینه گفت که دور دوم مناظرات انتخابات 2020 احتمالا به صورت مجازی و از راه دور برگزار خواهد شد.

خبرنگاران مکانل: احتمالا دور دوم مناظرات انتخابات 2020 آمریکا مجازی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران از نشریه هیل، میچ مکانل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا گفت: دور دوم مناظرات باید انجام گردد و امیدواریم که تا آن موقع حال رییس جمهوری خوب گردد و شما می دانید که آنها می توانند این مناظره را به وسیله مجازی و راه دور نیز انجام دهند.

مکانل اضافه نمود: ما این روزها به دلیل ویروس کرونا بسیاری از کارها را از راه دور انجام می دهیم، امیدوارم که آنها نیز بتوانند این کار را انجام دهند.

دور دوم مناظره میان دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان و جو بایدن نامزد دموکرات ها قرار است در 15 اکتبر (24 مهر) برگزار گردد. اما با توجه به اینکه آزمایش کرونا ترامپ و همسرش ملانیا مثبت اعلام شده، محتمل است که در نحوه برگزاری دور دوم مناظره تغییراتی بوجود آید.

در دور اول مناظره ریاست جمهوری، ترامپ و بایدن با یکدیگر دست ندادند اما از طرف دیگر هیچ یک نیز از ماسک استفاده نکرده و تنها به حفظ فاصله اجتماعی سه متری اکتفا کردند.

کمپین بایدن روز آدینه اظهار داشت که قرار است نامزد دموکرات ها نیز به زودی آزمایش کرونا بدهد.

ابتلای ترامپ به کرونا همچنین باعث شد کاخ سفید روز آدینه همه برنامه های سیاسی را لغو کند و انتظار می رود سفرهای مبارزاتی و جمع آوری یاری های اقتصادی برنامه ریزی شده برای روزهای آینده به ویژه بازدید از مناطق اصلی رقابت انتخاباتی همچون ویسکانسین، پنسیلوانیا و نوادا به دلیل قرنطینه رئیس جمهوری در کاخ سفید منتفی گردد.

این مساله برای ترامپ از آن جهت سنگین تمام خواهد شد که حتی در نخستین مناظره انتخاباتی هم بایدن رقیب دموکرات خود را به دلیل استفاده از ماسک مورد تمسخر قرار داد و مدعی شد در هیچ یک از گردهمایی های انتخاباتی خود که عمدتا بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می گردد، هیچ مسئله ای نداشته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 774

به "خبرنگاران مکانل: احتمالا دور دوم مناظرات انتخابات 2020 آمریکا مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مکانل: احتمالا دور دوم مناظرات انتخابات 2020 آمریکا مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید