هیچ مانع تراشی در کار نیست

به گزارش مجله جام جهان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم امروز از روند احداث بیمارستان امیرالمومنین(ع) قم بازدید کرد.

هیچ مانع تراشی در کار نیست

به گزارش مجله جام جهان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر محمدرضا قدیر امروز با حضور در بیمارستان امیرالمومنین(ع) ضمن بازدید از روند احداث این بیمارستان بر برطرف مسائل موجود تاکید نمود.

قدیر در این بازدید گفت: این بیمارستان توسط واقف محترم ساخته شده و در حال تکمیل شدن است که پس از تکمیل نهایی آن، تجهیزات بیمارستانی نصب و خدمات رسانی شروع خواهد شد.

وی اعلام کرد: تامین تجهیزات درمانی بیمارستان به عهده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است که بعضی از تجهیزات در حال حاضر آماده در انبار موجود است و در صورت تکمیل مابقی ساختمان بیمارستان، تجهیزات نصب خواهند شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن قدردانی از واقف این پروژه بیمارستانی گفت: جلسه ای قرار است طی این هفته و یا هفته آینده با واقف محترم برگزار شده و آخرین مسائل را آنالیز و امیدواریم با همکاری یکدیگر شاهد بهره برداری از این مجموعه درمانی باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه مانع تراشی در راستای افتتاح و بهره برداری بیمارستان وجود ندارد گفت: تمام کوشش وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی قم بر این است که این مجموعه فاخر بیمارستانی به سرعت راه اندازی و اقدام به خدمات رسانی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shahjahanfaroj.ir شناسه مطلب: 67

به "هیچ مانع تراشی در کار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ مانع تراشی در کار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید