بهداشت دهان و دندان

دانشجویان کارآموز و کارورز دانشگاه علوم پزشکی زنجان از 17 خرداد به دانشگاه باز می گردند

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در اطلاعیه ای آخرین مصوبات در مورد شرایط ادامه تحصیل در این دانشگاه به صورت حضوری یا غیرحضوری را اعلام نمود.

12 مرداد 1399

آشنایی با 9 ساحل زیبای ترکیه مکان مناسب برای آفتاب دریافت

سواحل زیبای ترکیهدر این مقاله از وب سایت خبرنگاران شما را با جاهای دیدنی ترکیه از جمله 9 ساحل زیبای ترکیه آشنا خواهیم کرد پس برای بیشتر آشنا شدن با این سواحل زیبا با ما همراه باشید.

29 خرداد 1399

درمان خانگی دندان درد با چند روش ساده

دندان درد وقتی به سراغمان می آید، تمرکز و آرامش را مختل می کند و حسابی آدم را کلافه می کند. در این مطلب چند روش خانگی برای تسکین و درمان دندان درد را به شما معرفی می کنیم.

26 فروردین 1399

خیز اوراق تسهیلات مسکن به 60 هزار تومان

با افزایش قیمت اوراق تسهیلات مسکن، این اوراق در بازه 60 هزار تومان در حال عرضه به مشتریان است. آیا سفته بازان دندان تیز نموده اند؟

26 اسفند 1398

توقیف کشتی ماهیگیری غیرقانونی در آب های اندونزی

وزارت شیلات اندونزی بیان کرد دولت این کشور در پی تقاضای پلیس اینترپل، یک کشتی ماهیگیری حامل 600 تور ماهیگیری غیرقانونی به طول 30 کیلومتری را پس از اینکه در چندین کشور از دست ماموران فرار نموده بود، توقیف نموده است.

24 بهمن 1398

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت امروز 6 آبان ماه انتها می یابد

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری تخصصی PhD رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 99-98 امروز 6 آبان ماه 98 انتها می یابد.

25 آذر 1398

دلیل صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی تعیین شد

مالک باشگاه نساجی در مورد صادر نشدن کارت بازی علیرضا حقیقی و 3 بازیکن دیگر این تیم واکنش نشان داد.

21 آذر 1398